استادبانک، پلتفرم تدریس خصوصی در اصفهان به صورت حضوری و آنلاین

استادبانک، پلتفرم تدریس خصوصی در اصفهان به صورت حضوری و آنلاین

استادبانک، پلتفرم تدریس خصوصی در اصفهان به صورت حضوری و آنلاین
22 دی 1400, 19:21 / کد خبر:783759

وبسایت استادبانک، سامانه تدریس خصوصی آنلاین و حضوری است که در همه شهرهای ایران فعال می‌باشد. 

وبسایت استادبانک، سامانه تدریس خصوصی آنلاین و حضوری است که در همه شهرهای ایران فعال می‌باشد. اگر دانش‌آموز و معلمی نیاز به خدمات معلم خصوصی داشته باشد، می‌تواند بدون در نظر گرفتن محل سکونت خود، وارد سایت استادبانک شده و نیاز آموزشی خود را برطرف نماید. مجموعه تدریس خصوصی استادبانک با هدف دسترسی همه دانش‌آموزان و معلمان عزیز به بهترین خدمات تدریس خصوصی، در همه شهرهای ایران مثل تدریس خصوصی در مشهد، تدریس خصوصی در تبریز، تدریس خصوصی در اصفهان و سایر شهرها به صورت حضوری و آنلاین فعال است. 

یکی از شهرها که تقاضا برای درخواست معلم خصوصی از طرف دانش‌آموزان و مدرس خصوصی شدن از طرف معلمان بسیار زیاد بوده، اصفهان است. اصفهان با جمعیت بالایی که به عنوان یک کلان شهر دارد، می‌تواند فرصت مناسبی برای معلمان باشد تا بتوانند به عنوان مدرس تدریس خصوصی در سایت استادبانک ثبت‌نام کرده و به دلیل تقاضای بالای دانش‌آموزان در این شهر، درآمد مناسبی کسب کنند. 

دانش‌آموزان نیز می‌توانند به دلیل زندگی در این کلان شهر بزرگ، بهترین معلم خصوصی خود را از بین اساتید برتر تدریس خصوصی انتخاب کنند. اما استادبانک در اصفهان مانند سایر شهرها، چه مزیتی برای دانش‌آموزان و معلمان عزیز دارد که بتوانند به عنوان یک پلتفرم جامع روی آن حساب کرده و نیازهای آموزشی خود را از طریق این مجموعه برطرف نمایند؟  


 کتاب و سیب قرمز و ساعت زنگ دار زرد و لیوان مداد رنگی

دسترسی به خدمات حضوری و آنلاین مجموعه تدریس خصوصی استادبانک

استادبانک در تمام مناطق اصفهان فعال است. کلاس‌های تدریس خصوصی استادبانک در اصفهان، به صورت تدریس خصوصی حضوری و در منزل شاگرد است. در حال حاضر در تمامی مناطق اصفهان که شامل غرب، شرق، جنوب و شمال شهر اصفهان بوده، استادبانک هم معلم می‌پذیرد و همچنین معلم تدریس خصوصی در منزل اصفهان معرفی می‌کند. کلاس خصوصی آنلاین استادبانک نیز برای همه دانش‌آموزان و معلمان کلان شهر اصفهان فعال است که می‌توانند در همه مقاطع تحصیلی از ابتدایی تا دانشگاه هم درخواست معلم خصوصی داشته باشند و هم به عنوان مدرس تدریس خصوصی با این مجموعه همکاری کنند. 

مناسب بودن قیمت تدریس خصوصی در اصفهان 

قیمت تدریس خصوصی در اصفهان و سایر شهرها، یکی از عوامل مهم در انتخاب معلم خصوصی است. در واقع برای دانش‌آموزان و والدین مهم است که معلم خصوصی خود را با چه قیمتی درخواست می‌کنند؟ آیا هزینه کلاس خصوصی معلم متناسب کیفیت و ارزش تدریس او است؟ در استادبانک قیمت‌ گذاری توسط خود مجموعه انجام می‌شود. قیمت‌ها براساس توانایی و صلاحیت اساتید مشخص می‌شود نه سلیقه شخصی معلم و سایر عواملی که تاثیرگذار نیست. به طور مثال قیمت تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان براساس میزان تسلط معلم بر درس ریاضی و توانایی تدریس او در این درس است. بنابراین والدین و دانش‌آموزان در استادبانک بابت توانایی‌ها و صلاحیت‌های معلم هزینه پرداخت می کنند. 

از طرفی چون تعرفه معلم خصوصی در استادبانک در شهرها متنوع است، هر دانش‌آموزی در هر جای ایران با هر بودجه‌ای می‌تواند برای رفع نیاز آموزشی خود، معلم خصوصی بگیرد، بدون اینکه نگران کیفیت تدریس معلم خود باشد.چون اگر معلمی توانایی تدریس را نداشته باشد، به هیچ عنوان نمی‌تواند با استادبانک همکاری نماید. 

اساتید نیز می‌توانند بدون هیچ هزینه‌ای و به صورت رایگان در استادبانک ثبت‌نام کرده و بعد از مصاحبه با کارشناسان و تایید آن‌ها، شاگرد دریافت کنند. مزیت رایگان بودن عضویت در استادبانک این است که معلم دیگر نگران هزینه‌ای که برای حق عضویت خود پرداخت کرده تا زمان دریافت شاگرد نمی‌باشد. 

برگزاری کلاس‌های آنلاین و حضوری در همه درس‌ها و مقاطع 

استادبانک در همه درس‌ها و مقاطع در اصفهان همانند سایر شهرها هم معلم می‌پذیرد و همچنین معلم خصوصی معرفی می‌کند. در واقع اگر معلمی در درس و  مقطع خاصی، توانایی بالایی در تدریس داشته باشد، می‌تواند وارد سایت استادبانک شده و در بخش عضویت اساتید ثبت‌نام کند و درس و مقطعی که مهارت بالایی در تدریس آن دارد را انتخاب کند. 

دانش‌‌‌‌آموزان نیز می‌توانند بدون هیچ محدودیتی در هر درس و مقطعی که مشکلات اساسی دارند، با ورود به صفحه تدریس خصوصی در اصفهان استادبانک، معلم مورد نظر خود را انتخاب کنند. بهترین معلم عربی در اصفهان، معلم تدریس خصوصی فیزیک در اصفهان و معلم ابتدایی اصفهان و سایر درس‌ها و مقاطع در استادبانک فعال هستند.

ارائه سایر خدمات آموزشی برای رشد و پیشرفت بهتر دانش آموزان و معلمان 

موسسه تدریس خصوصی استادبانک علاوه بر خدمات معلم خصوصی در اصفهان، خدمات آموزشی دیگری نیز برای دانش‌آموزان و معلمان ارائه می‌کند. به عنوان مثال با راه‌اندازی اپلیکیشن نمونه سوالات، گام به گام و دانلود کتب درسی، تلاش کرده است که بهترین منابع تقویتی و کمک درسی در اختیار دانش‌آموزان باشد. همچنین با فعال کردن مجله والدین و دانش‌آموزان تلاش کرده است تمام موضوعات مورد نیاز دانش‌آموزان در زمینه انگیزشی، مشاوره‌ای و درسی را پوشش دهد. 

از طرفی با راه‌اندازی مجله اساتید استادبانک که شامل سایت معلمان ابتدایی و سایر مقاطع است، تلاش کرده آخرین مقالات علمی و آموزشی در زمینه روش تدریس، نحوه ارتباط با دانش‌آموزان و نحوه برگزاری کلاس‌های خصوصی را برای معلمان منتشر کند. در واقع استادبانک تنها هدف خود را معرفی معلم خصوصی یا پذیرش معلم در مجموعه نمی‌داند، بلکه هدف ارتقای شغلی و جایگاه علمی اساتید در مجموعه و افزایش اعتماد به نفس دانش‌آموزان و پیشرفت تحصیلی‌شان را نیز دارد. 


 آموزش از راه دور پای لپتاپ با لوازم التحریر مداد و خطکش

استادبانک، پلتفرم جامع تدریس خصوصی در اصفهان و سایر شهرها 

با توجه به توضیحات ارائه شده از خدمات و امکانات استادبانک، می‌توان گفت سایت استادبانک، یک پلتفرم جامع برای پذیرش معلمان خصوصی و درخواست معلم خصوصی برای دانش‌آموزان است. بنابراین به عنوان دانش‌آموز می‌توانید با ورود به سایت استادبانک به نشانی www.ostadbank.com   و ورود به صفحه اساتید تدریس خصوصی اصفهان، پروفایل هر مدرس را از طریق رزومه تحصیلی و سوابق تدریس او، ویدئو نمونه تدریس استاد و نظرات شاگردانش بررسی کنید و معلم مورد نظر خود که متناسب با بودجه و همه محدودیت‌های شما بوده را انتخاب نمایید. 

همچنین با عنوان مدرس، می‌توانید در بخش عضویت اساتید، تمام مراحل ثبت‌نام خود را تا انتها به صورت رایگان تکمیل نمایید. کارشناسان استادبانک بعد از ثبت‌نام با شما تماس خواهند گرفت و مصاحبه کاری و بررسی رزومه تحصیلی و سوابق تدریس‌تان شروع خواهد شد. بعد از بررسی و تایید از طرف تیم پشتیبانی، پروفایل‌تان ایجاد شده و شما قادر به دریافت شاگرد و همکاری با مجموعه استادبانک خواهید بود.

اگر در زمینه معلم خصوصی نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره این مجموعه 02191005343 از هر جای ایران تماس بگیرید و به صورت رایگان با کارشناسان و مشاورین استادبانک صحبت نمایید. 

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰، شماره 4275 ؛ 07 بهمن 1400
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین