بیشترین بارندگی ۲۴ ساعت گذشته استان اصفهان در خوانسار

بیشترین بارندگی ۲۴ ساعت گذشته استان اصفهان در خوانسار

بیشترین بارندگی ۲۴ ساعت گذشته استان اصفهان در خوانسار
25 دی 1400, 15:18 / کد خبر:783764

کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی اصفهان اظهار داشت: این شرایط تا اواسط وقت امروز ادامه دارد و موجب بارش‌های پراکنده برف و باران، کاهش دید به دلیل مه آلودگی و لغزندگی جاده‌ها به‌ویژه در مناطق کوهستانی خواهد شد.

محمدرضا رفیعی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از  خوانسار، فریدون‌شهر با ۵۰.۱ میلی‌متر و ۲۸ سانتی‌متر برف، گلپایگان با ۴۶.۸ میلی‌متر و ۷ سانتی‌متر برف، داران ۴۲.۷ و ۲۲ سانتی‌متر برف، چادگان با ۳۴.۹ میلی‌متر و بویین و میاندشت با ۳۴ میلی‌متر دارای بیشترین بارندگی بود.

وی ادامه داد: سامانه بارشی ناپایدار در ۲۴ ساعت گذشته در بیشتر مناطق استان و به‌ویژه برای مناطق غربی و جنوبی استان فعال بود.

کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی اصفهان اظهار داشت: این شرایط تا اواسط وقت امروز ادامه دارد و موجب بارش‌های پراکنده برف و باران، کاهش دید به دلیل مه آلودگی و لغزندگی جاده‌ها به‌ویژه در مناطق کوهستانی خواهد شد.

وی اضافه کرد: به رانندگان توصیه می‌شود در هنگام تردد در جاده‌ها احتیاط لازم را داشته باشند و تجهیزات زمستانی را همراه داشته باشند.

رفیعی خاطرنشان کرد: وزش باد شدید و احتمال وقوع طوفان لحظه‌ای برای امروز در مناطق غربی، جنوبی و شرقی استان پیش‌بینی می‌شود که به هم استانی‌ها توصیه می‌شود برای جلوگیری از بروز خسارت‌های احتمالی تمهیدات لازم را اتخاذ کنند.

وی بیان کرد: کمینه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در بیشتر مناطق استان سه تا پنج درجه سانتی‌گراد کاهش خواهد داشت.

به گفته وی، دمای امروز صبح شهر اصفهان هم به هفت درجه سانتی‌گراد رسید که نسبت به‌روز گذشته یک درجه سردتر شده است.

کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی اصفهان افزود: دمای شهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات ۲۴ ساعت آینده به ۱۵ درجه سانتی‌گراد و در سردترین ساعات به ۲ درجه سانتی‌گراد می‌رسد.

وی ادامه داد: خوروبیابانک با دمای ۲۲ درجه سانتی گراد به‌عنوان گرمترین و بویین و میاندشت با دمای منفی ۶ درجه سانتی گراد سردترین نقطه استان پیش بینی می‌شود.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱، شماره 4351 ؛ 28 اردیبهشت 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین