کرونا در اصفهان ۲۹ دی؛ بدون فوتی و ۲۱۲ ابتلای جدید

کرونا در اصفهان ۲۹ دی؛ بدون فوتی و ۲۱۲ ابتلای جدید

کرونا در اصفهان ۲۹ دی؛ بدون فوتی و ۲۱۲ ابتلای جدید
29 دی 1400, 20:23 / کد خبر:783813

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی اصفهان از ابتلای ۲۱۲ نفر به کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم‌پزشکی اصفهان خبر داد.

نورالدین سلطانیان در گفت‌وگو با ایمنا، با اشاره به تعداد کل موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا از ابتدا تاکنون، اظهار کرد: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا، تعداد یک میلیون و ۳۱۱ هزار و ۵۰۲ نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل شناسایی شدند.

وی افزود: در این بازه زمانی تعداد کل موارد ابتلای قطعی به کرونا در استان ۴۳۱ هزار و ۲۶۰ نفر و موارد نمونه گرفته شده احتمالاً بیمار در ۲۴ ساعت اخیر یک هزار و ۳۰۰ نفر بوده و موارد مثبت ابتلای قطعی طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۱۲ نفر گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی اصفهان، تصریح کرد: تعداد ۱۸۹ هزار و ۶۶۹ نفر تعداد کل بستری‌شدگان کرونا از ابتدا تاکنون بوده و ۵۹ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته بستری شده‌اند.

سلطانیان با تاکید بر اینکه در حال حاضر ۲۷۴ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند، گفت: از این تعداد ۴۳ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

وی در خصوص آمار تعداد کل بهبودیافتگان از ابتدا تاکنون گفت: در این بازه زمانی ۱۲۸ هزار و ۱۴۵ نفر بهبودیافتگان کرونا هستند و تعداد بیماران ترخیص شده جدید در ۲۴ ساعت گذشته نیز ۳۴ نفر بوده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، گفت: تعداد ۱۱ هزار و ۲۰ نفر آمار کل فوت‌شدگان قطعی و شش هزار و ۳۴۸ نفر فوت شدگان مشکوک به علت کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل بوده است.

سلطانیان تاکید کرد: در ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان موردی از آمار مرگ و میر بیماران قطعی به کرونا اعلام نشده و تعداد فوتی‌های مشکوک به کرونا نیز یک نفر گزارش شده است.


ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱، شماره 4388 ؛ 12 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین