کلاس‌های دانشگاه اصفهان حضوری شد

کلاس‌های دانشگاه اصفهان حضوری شد

کلاس‌های دانشگاه اصفهان حضوری شد
4 بهمن 1400, 15:36 / کد خبر:783846

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه اصفهان از نحوه برگزاری کلاس‌های حضوری مقطع کارشناسی ارشد و دکتری این دانشگاه در نیم‌سال دوم ۱۴۰۱-۱۴۰۰ خبر داد.

حمید بهشتی اعلام کرد: پیرو ابلاغیه معاونت آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص حضوری شدن آموزش در مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، تمام کلاس‌های مقطع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) از شروع نیم‌سال ۲-۱۴۰۰ به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد.

او افزود: کلاس‌های مقطع کارشناسی به محض فراهم شدن شرایط و تصویب در هیئت رئیسه دانشگاه به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد. شروع کلاس‌های دانشجویان کارشناسی از شروع نیم‌سال و طبق تقویم آموزشی از شانزدم بهمن‌ماه در سامانه یادگیری آموزش الکترونیک خواهد بود.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه اصفهان ادامه داد: دانشجویانی که کلاس‌های آن‌ها به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد، ملزم به ارائه کارت واکسیناسیون مبنی بر دریافت (حداقل) دو دز واکسن هستند.

بهشتی گفت: هماهنگی لازم برای اسکان دانشجویانی که نیاز به استفاده از خوابگاه دانشجویی دارند، انجام شده و این دسته از دانشجویان می‌توانند از طریق پیشخوان خدمت سامانه گلستان، درخواست اسکان در خوابگاه را ثبت و در سامانه پیگیری کنند.

به گزارش ایسنا، رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در کلاس‌های درسی و خوابگاه‌های دانشجویی الزامی است.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱، شماره 4388 ؛ 12 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین