مازوت‌سوزی در نیروگاه باید هر چه زودتر متوقف شود

نایب رئیس شورای شهر اصفهان تاکید کرد:

مازوت‌سوزی در نیروگاه باید هر چه زودتر متوقف شود

مازوت‌سوزی در نیروگاه باید هر چه زودتر متوقف شود
5 بهمن 1400, 16:35 / کد خبر:783863

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اینکه مازوت‌سوزی در نیروگاه اصفهان هر چه زودتر باید متوقف شود، خاطرنشان کرد: هر چند مسئولان اعلام کردند، مازوت‌سوزی تا سه روز آینده با توجه به برودت هوا ادامه خواهد داشت و پس از آن متوقف می‌شود.

ابوالفضل قربانی در گفت‌وگو با ایمنا، درخصوص مازوت‌سوزی در نیروگاه اصفهان اظهار کرد: همچون سایر شهروندان موضوع مازوت‌سوزی در نیروگاه اصفهان را از طریق رسانه‌ها مطلع شدیم و مقامات رسمی در این خصوص اطلاع‌رسانی نکردند؛ اما واقعیت این بود که مازوت‌سوزی انجام شده است.

وی ادامه داد: هر چند مسئولان بر موقتی بودن مازوت‌سوزی در اصفهان تاکید دارند و اینکه تا بر طرف شدن شدت سرما ممکن است ادامه داشته باشد و پس از مشعل‌های مازوت‌سوز بسته خواهد شد، اما به عنوان نمایندگان شورای اسلامی شهر این موضوع را دائماً رصد می‌کنیم و با هماهنگی نمایندگان مجلس از طریق مراجع قانونی ذی‌ربط پیگیری خواهیم کرد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: حتی ممکن است موضوع را از طریق کمیسیون اصل ۹۰ پیگیری و درخواست کنیم نسبت به موضوع ورود کنند؛ زیرا قبلاً مشعل‌های مازوت‌سوز به دستور مقام قضائی پلمپ شده و قطعاً باز شدن آن نیز باید براساس دستور مقام قضائی باشد.

وی ادامه داد: در جلساتی با استاندار اصفهان و نمایندگان مجلس، مازوت‌سوزی را به طور جدی دنبال خواهیم کرد و مطالبه بحق شهروندان را از ناحیه آن‌ها پیگیری می‌کنیم.

قربانی با تاکید بر اینکه مازوت‌سوزی در نیروگاه اصفهان هر چه زودتر باید متوقف شود، خاطرنشان کرد: هر چند مسئولان اعلام کردند که مازوت‌سوزی تا سه روز آینده با توجه به برودت هوا ادامه خواهد داشت و پس از آن متوقف می‌شود.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱، شماره 4390 ؛ 14 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین