آمار کرونا اصفهان ۶ بهمن؛ بدون فوتی و ۵۴۹ ابتلای جدید

آمار کرونا اصفهان ۶ بهمن؛ بدون فوتی و ۵۴۹ ابتلای جدید

آمار کرونا اصفهان ۶ بهمن؛ بدون فوتی و ۵۴۹ ابتلای جدید
6 بهمن 1400, 21:15 / کد خبر:783871

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای ۵۴۹ نفر به کرونا در ۲۴ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

نورالدین سلطانیان در گفت‌وگو با ایمنا، با اشاره به تعداد کل موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا از ابتدا تاکنون، اظهار کرد: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا تعداد یک میلیون و ۳۲۰ هزار و ۱۲۲ نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل شناسایی شدند.

وی افزود: در این بازه زمانی تعداد کل موارد ابتلای قطعی به کرونا در استان ۴۳۳ هزار و ۵۲۷ نفر و موارد نمونه گرفته شده احتمالاً بیمار در ۲۴ ساعت اخیر هزار و ۶۴۶ نفر و موارد مثبت ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته را ۵۴۹ نفر گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، تصریح کرد: تعداد ۱۹۰ هزار و ۲۹۵ نفر تعداد کل بستری شدگان کرونا از ابتدا تاکنون بوده و ۷۹ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته بستری شده‌اند.

سلطانیان با تاکید بر اینکه در حال حاضر ۲۷۳ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند، گفت: از این تعداد ۵۱ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

وی در خصوص آمار تعداد کل بهبود یافتگان از ابتدا تاکنون گفت: در این بازه زمانی ۱۲۸ هزار و ۵۳۷ نفر بهبودیافتگان کرونا هستند و تعداد بیماران ترخیص شده جدید در ۲۴ ساعت گذشته نیز ۶۲ نفر بوده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، گفت: همچنین تعداد ۱۱ هزار و ۲۰ نفر آمار کل فوت شدگان قطعی و شش هزار و ۳۶۸ نفر فوت شدگان مشکوک به علت کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل بوده است.

سلطانیان تاکید کرد: در ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان موردی از آمار مرگ و میر بیماران قطعی به کرونا اعلام نشده و و تعداد فوتی‌های مشکوک به کرونا نیز یک نفر گزارش شده است.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱، شماره 4388 ؛ 12 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین