لزوم اهمیت به فناوری‌های نوین در صنعت فولاد

لزوم اهمیت به فناوری‌های نوین در صنعت فولاد

لزوم اهمیت به فناوری‌های نوین در صنعت فولاد
20 اردیبهشت 1401, 14:51 / کد خبر:784667
مدیرعامل شرکت فناپ زیرساخت در میزگرد تخصصی "بررسی طرح جامع استراتژی توسعه صنعتی؛ تحول دیجیتال، تدوین، اجرا و پیاده‌سازی" گفت: این زنگ خطر باید در صنعت فولاد به وجود بیاید که اگر در مسیر فناوری‌های نوین حرکت نکنیم با چالش‌هایی مواجه می‌شویم و حاشیه اطمینان سوددهی به هم می‌خورد.

به گزارش خبرنگار ایراسین، مهدی ایزدیار مدیرعامل شرکت فناپ زیرساخت در میزگرد تخصصی "بررسی طرح جامع استراتژی توسعه صنعتی؛ تحول دیجیتال، تدوین، اجرا و پیاده‌سازی" که در حاشیه دوازدهمین همایش و نمایشگاه «چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران با نگاهی به بازار» برگزار گردید، اظهار کرد: سختی فعالیت‌های محیطی در صنعت فولاد و معدن قابل مقایسه با دیگر صنایع نیست.

وی با اشاره به تمرکز صنعت کشور بر بازار داخلی افزود: وقتی با صنعتی روبرو هستید که بازدهی ۴۵ درصدی دارد، به منظور کاستن هزینه‌ها و افزایش ارزش افزوده باید تلاش کرد.

ایزدیار خاطرنشان کرد: حاکمیت در خصوص مباحث زیست محیطی چیزی را مدنظر ندارد که این خود می‌تواند قابل توجه باشد.

مدیرعامل شرکت فناپ زیرساخت تاکید کرد: این زنگ خطر باید در صنعت فولاد به وجود بیاید که اگر در مسیر فناوری حرکت نکنیم با چالش‌هایی مواجه می‌شویم و حاشیه اطمینان سوددهی به هم می‌خورد.

به گزارش خبرنگار ایراسین، دوازدهمین همایش و نمایشگاه «چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ‌آهن ایران با نگاهی به بازار» از صبح روز دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه در هتل المپیک تهران آغاز شد و تا ۲۱ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

منبع: irasin-24838

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱، شماره 4390 ؛ 14 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین