هوای ناسالم اصفهان با ۹ ایستگاه خاموش

هوای ناسالم اصفهان با ۹ ایستگاه خاموش

هوای ناسالم اصفهان با ۹ ایستگاه خاموش
22 اردیبهشت 1401, 09:43 / کد خبر:784763
کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _پنجشنبه بیست‌ودوم اردیبهشت‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹صبح با قرارگرفتن روی شاخص۱۱۱ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _پنجشنبه بیست‌ودوم اردیبهشت‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۱۱ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلان‌شهر اصفهان اکنون در ایستگاه استانداری با شاخص ۱۷۳ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.

ایستگاه باهنر با شاخص ۱۰۵ و خرازی با شاخص ۱۳۶ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) است.

ایستگاه احمدآباد با شاخص ۹۴، پروین با شاخص ۹۱، رودکی با شاخص ۶۵ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار گرفت.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های انقلاب، جی، فیض، فرشادی، میرزاطاهر، ورزشگاه میثاق، خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست.

در حال حاضر تنها ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۸۶ و مبارکه با شاخص ۷۰ در وضعیت هوای سالم (زرد) و ایستگاه سجزی با شاخص ۱۴۷ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار گرفت.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

منبع: imna-574521

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱، شماره 4390 ؛ 14 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین