آمار کرونا اصفهان ۲۴ اردیبهشت؛ بدون فوتی و ۷۸ ابتلای جدید

آمار کرونا اصفهان ۲۴ اردیبهشت؛ بدون فوتی و ۷۸ ابتلای جدید

آمار کرونا اصفهان ۲۴ اردیبهشت؛ بدون فوتی و ۷۸ ابتلای جدید
24 اردیبهشت 1401, 16:14 / کد خبر:784887
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای ۷۸ نفر به کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

«نورالدین سلطانیان» در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص وضعیت آمار بیماری کرونا در استان اصفهان (به‌جز کاشان و آران‌وبیدگل)، اظهار کرد: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا تعداد یک‌میلیون و ۴۶۵ و ۳۸۳ نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به‌جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل شناسایی شدند.

وی افزود: در این بازه زمانی کل موارد ابتلای قطعی به کرونا در استان ۴۸۸ هزار و ۹۹۹ نفر و موارد نمونه گرفته‌شده در ۲۴ ساعت گذشته (احتمالاً بیمار) ۴۴۹ نفر و موارد مثبت ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته را ۷۸ نفر گزارش‌شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خاطرنشان کرد: تعداد ۲۰۵ هزار و ۷۴۳ نفر تعداد کل بستری‌شدگان کرونا از ابتدا تاکنون بوده و تعداد بستری‌شدگان فعلی در بیمارستان‌ها ۱۲۴ نفر بوده است.

وی تعداد بیماران بستری ۲۴ ساعت قبل در مراکز درمانی استان اصفهان به‌جز کاشان و آران‌وبیدگل را ۳۵ نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۲۱ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

سلطانیان با اشاره به آمار تعداد کل بهبودیافتگان از ابتدا تاکنون، گفت: در این بازه زمانی ۱۳۹ هزار و ۸۳ نفر بهبودیافتگان کرونا هستند و تعداد بیماران ترخیص شده جدید در ۲۴ ساعت گذشته نیز ۳۳ نفر بوده است.

وی اضافه کرد: ۱۱ هزار و ۶۷۲ نفر آمار کل فوت‌شدگان قطعی و شش هزار و ۷۱۲ نفر فوت‌شدگان مشکوک کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان (به‌جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل) بوده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تأکید کرد: در ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان (به‌جز کاشان و آران‌وبیدگل) موردی از آمار مرگ‌ومیر قطعی به کرونا اعلام‌نشده و فوتی‌های مشکوک به کرونا موردی گزارش نشده است.

منبع: imna-575005

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱، شماره 4357 ؛ 04 خرداد 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین