برگزاری جلسه کمیته راهبری مراکز خدماتی هلدینگ آتیه‌فولاد نقش جهان

برگزاری جلسه کمیته راهبری مراکز خدماتی هلدینگ آتیه‌فولاد نقش جهان

برگزاری جلسه کمیته راهبری مراکز خدماتی هلدینگ آتیه‌فولاد نقش جهان
24 اردیبهشت 1401, 17:11 / کد خبر:784894
در جلسه کمیته راهبری مراکز خدماتی هلدینگ آتیه‌فولاد گزارش عملکرد مالی مراکز در سال ۱۴۰۰، گزارش میزان تحقق شاخص‌های فروش طی سال ۱۴۰۰، برنامه سهمیه ثبت سفارش مراکز در سال ۱۴۰۱ و تشریح سیاست‌های مدیریت فروش داخلی فولاد مبارکه در مراکز بررسی شد.

به گزارش ایراسین، جلسه کمیته راهبری مراکز خدماتی هلدینگ آتیه‌فولاد با حضور سعیدبخش مدیرعامل این شرکت، ریاحی مدیر فروش داخلی فولاد مبارکه، افلاکی رئیس بورس کالا و مراکز خدماتی، بهرامی معاون راهبردی و امور شرکت‌ها و مدیران عامل مراکز خدماتی به‌صورت حضوری و آنلاین در ستاد مرکزی آتیه‌فولاد برگزار شد.

گفتنی است در این جلسه گزارش عملکرد مالی مراکز در سال ۱۴۰۰، گزارش میزان تحقق شاخص‌های فروش طی سال ۱۴۰۰، برنامه سهمیه ثبت سفارش مراکز در سال ۱۴۰۱ و تشریح سیاست‌های مدیریت فروش داخلی فولاد مبارکه در مراکز بررسی شد.

لازم به ذکر است شرکت آتیه فولاد نقش جهان در ۲۷ فروردین ۱۳۸۶ شمسی با هدف و ماموریت اصلی تامین، فروش و خدمات محصولات فولادی در سطح کشور از طریق سرمایه گذاری و ایجاد شرکت‌های تولیدی در راستای زنجیره ارزش فولاد و حمایت از تولیدکنندگان کوچک و متوسط تاسیس گردید.

منبع: irasin-24951

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱، شماره 4357 ؛ 04 خرداد 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین