بودجه ۱۴۰۱ شهرداری شاهین شهر رد شد

بودجه ۱۴۰۱ شهرداری شاهین شهر رد شد

بودجه ۱۴۰۱ شهرداری شاهین شهر رد شد
24 اردیبهشت 1401, 19:58 / کد خبر:784898
اصفهان - فرماندار شاهین شهر گفت: بودجه ۱۴۰۱ شهرداری شاهین شهر به دلیل برخی از ایرادات قانونی در کمیته انطباق فرمانداری تائید نشد و رد شد.

سیدمحمد کاظمی طبا در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به در خصوص آخرین وضعیت بررسی بودجه شهرداری شاهین شهر اظهار داشت: بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری شاهین شهر به دلایل قانونی از سوی کمیته انطباق فرمانداری رد شده است.

وی افزود: یکی از ایرادات وارد شده به این بودجه مغایرت بندهای این بودجه با دستورالعمل بودجه‌ای سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور بوده است.

فرماندار شاهین شهر گفت: همچنین این بودجه با آرا وحدت رویه هیأت عمومی دیوان عدالت اداری مغایرت داشته است.

وی با بیان اینکه از دیگر دلایل رد این بودجه افزایش ۱۸۰ درصدی ردیف بودجه مربوط به هزینه‌های تشریفات شهرداری بوده است، افزود: ما با مبلغ بودجه مشکلی نداریم اما با برخی از ردیف‌های بودجه که مغایر با قانون بوده مخالف هستیم.

کاظمی طبا با بیان اینکه استانداری اصفهان نیز با ارسال نامه‌ای خواستار اعمال تغییراتی در بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری شاهین شهر شد، افزود: از شهرداری درخواست داریم نسبت به تدوین بودجه ۱۴۰۱ بازنگری داشته باشند.

گفتنی است بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری شاهین شهر ۶۸۷ میلیارد تومان در ۲۵ بهمن ماه در شورای اسلامی این شهر تصویب شد، این بودجه در سال ۱۴۰۰ حدود ۲۴۸ میلیارد تومان بود که با این احتساب ۸۰ درصد رشد داشته است.

منبع: mehrnews-5489909

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین