۳ بازیکن جدید در تیم والیبال گیتی‌پسند

۳ بازیکن جدید در تیم والیبال گیتی‌پسند

۳ بازیکن جدید در تیم والیبال گیتی‌پسند
26 اردیبهشت 1401, 13:35 / کد خبر:785009
تیم والیبال گیتی‌پسند اصفهان سه بازیکن جدید دیگر را برای فصل جدید به‌خدمت گرفت.

به گزارش خبرنگار ایمنا، تیم والیبال گیتی‌پسند با قهرمانی در لیگ دسته‌اول و صعود به سوپرلیگ کشور، از حالا خودش را با یک برنامه‌ریزی منطقی و حساب‌شده آماده یک فصل فوق‌العاده در سطح نخست والیبال کرده تا یک نتیجه مطلوب در پایان فصل به‌دست بیاورد.

گیتیزن‌ها نقل‌وانتقالات را با توافق کادر فنی آغاز کردند و در روزهای گذشته نیز با جذب شش بازیکن، رسماً در بخش بازیکنان نیز فعالیتشان را در نقل‌وانتقالات تابستانی پیش‌فصل استارت زدند.

محمد باقری با حضور در دفتر باشگاه و مذاکره با مدیران گیتی پسند به تیم والیبال گیتی پسند پیوست. باقری فصل گذشته در تیم مس رفسنجان در لیگ برتر بازی می‌کرد و سابقه بازی در تیم‌های ذوب آهن، سپاهان، گل گهر سیرجان، داماش گیلان، گنبد کاووس، شهرداری تبریز، خاتم اردکان و شهرداری ورامین را دارد. حضور در تیم ملی نوجوانان و ارتش ایران از دیگر سوابق این بازیکن ارزنده اصفهانی است.

شادمهر کمائی با حضور در دفتر گیتی پسند و مذاکره با مدیران باشگاه به تیم والیبال گیتی پسند در لیگ برتر والیبال پیوست. این بازیکن ۲۱ ساله اصفهانی در پست لیبرو فعالیت می‌کند و سابقه بازی در تیم سپاهان را دارد.

عرفان مرادی بازیکن ۲ متری ۲۵ ساله اصفهانی فصل گذشته تیم والیبال گیتی‌پسند با حضور در دفتر باشگاه و مذاکره با مدیران گیتی پسند قرارداد خود را تمدید و به تیم والیبال گیتی پسند در لیگ برتر پیوست. مرادی فصل گذشته همراه با گیتی پسند قهرمان لیگ دسته اول والیبال باشگاه‌های کشور شد.

۳ بازیکن جدید در تیم والیبال گیتی‌پسند

منبع: imna-575512

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین