فولاد مبارکه در عرصه مسئولیت‌های اجتماعی پیشگام است

فولاد مبارکه در عرصه مسئولیت‌های اجتماعی پیشگام است

فولاد مبارکه در عرصه مسئولیت‌های اجتماعی پیشگام است
26 اردیبهشت 1401, 15:10 / کد خبر:785022
رئیس توسعه و تکامل منطقه‌ای شرکت فولاد مبارکه گفت: در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی فولاد مبارکه با توجه به شرایط اقتصادی کشور، از ابتدای بهره‌برداری تاکنون با هماهنگی مسئولان منطقه و استان اقدامات مؤثری انجام داده است.

به گزارش ایراسین، غلامرضا پوربافرانی رئیس توسعه و تکامل منطقه‌ای شرکت فولاد مبارکه در گفت‌وگو با خبرنگار ایراسین اظهار کرد: در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی فولاد مبارکه با توجه به شرایط اقتصادی کشور، از ابتدای بهره‌برداری تاکنون با هماهنگی مسئولان منطقه و استان اقدامات مؤثری انجام داده است.

وی افزود: لبیک به‌فرمان مقام معظم رهبری در اجرای رزمایش مواسات و کمک‌های مؤمنانه، با همکاری ائمه جمعه و فرماندهان حوزه مقاومت شهرستان‌های هم‌جوار و مرکز استان و تحویل بیش از ۱۵ هزار تن اکسیژن رایگان به بیمارستان‌ها از اقدامات انجام‌شده در سال گذشته است.

غلامرضا پوربافرانی در ادامه گفت: اختصاص بودجه برای حمایت از بسیاری از بیمارستان‌های درمانگر کرونا در سراسر کشور جهت خرید انواع تجهیزات پزشکی از قبیل مخازن نگهداری اکسیژن، انواع دستگاه‌های اکسیژن‌ساز، مواد ضدعفونی‌کننده و... در سطح منطقه گوشه‌ای دیگر از اقدامات انجام‌شده توسط فولاد مبارکه است. علاوه بر این موارد، در عرصه‌های دیگر نیز اقدامات زیادی انجام‌شده است.

منبع: irasin-25046

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین