روابط عمومی‌، نقشی بی‌بدیل در جهاد تبیین ایفا می‌کند

روابط عمومی‌، نقشی بی‌بدیل در جهاد تبیین ایفا می‌کند

روابط عمومی‌، نقشی بی‌بدیل در جهاد تبیین ایفا می‌کند
27 اردیبهشت 1401, 16:08 / کد خبر:785104
مدیرعامل فولاد هرمزگان در پیامی ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را به دست اندرکاران این عرصه تبریک گفت.

به گزارش ایراسین، عطاالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان در پیامی ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را به دست اندرکاران این عرصه تبریک گفت. در این پیام آمده است:

به نام خدا
اطلاع‌رسانی یک کار هنرمندانه است.
مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

روابط عمومی به عنوان اصلی‌ترین رکن نظام ارتباطی و اطلاع رسانی در افزایش آگاهی‌های آحاد جامعه، فرهنگ سازی، تنویر افکار عمومی و ارایه اطلاعات شفاف به ذی نفعان نقشی بی بدیل برعهده دارد و موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت‌های تخصصی با عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها گره خورده است.

اکنون بر کسی پوشیده نیست که کشور ما درگیر جنگ روایت‌ها و جنگی ترکیبی می‌باشد که پایه آن رسانه و افکار عمومی است.

مقام معظم رهبری در روز ۱۴ آذر با اقدامی هوشمندانه همگان را به جهاد تبیین امر کردند؛ و فرمودند «جهاد تبیین، خنثی‌کننده توطئه دشمن است؛ با این جهاد، می‌توان حرکت‌های صحیح را منتشر کرد و به پرسش‌ها، پاسخ داد. همچنین با جهاد تبیین، می‌توان ابهام‌آفرینی‌های موجود در فضای اجتماعی و مجازی را به نوعی مورد خدشه قرار داد و با آن مقابله کرد.»

جهاد تبیین راهبردی برای خروج از محاصره تبلیغاتی برای، روایت صحیح و اطمینان دادن به مردم است. واژگان کلیدی جهاد تبیین از منظر ارتباطی شامل پاسخگویی، آگاهی بخشی، بیان حقایق بدون هیاهو، گفتمان سازی اقناع و نفوذ در افکار عمومی است.

روابط عمومی‌ها به عنوان حلقه اتصال مردم و سازمان ها، با بیان منطقی به دور از اغراق واقعیات نقشی بی بدیل و کلیدی در جهاد تبیین ایفا می‌نمایند.

اینجانب ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک عرض نموده و برای همه دست اندرکاران حوزه روابط عمومی سازمان‌ها و شرکت‌های صنعتی، مخصوصا همکاران خود در روابط عمومی فولاد هرمزگان به عنوان جهادگران عرصه تبیین، از خداوند منان سلامتی و موفقیت روزافزون خواستارم.

منبع: irasin-25083

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین