روابط عمومی‌ها باید در اصلاح فرهنگ و الگوی مصرف انرژی اثرگذار باشند

روابط عمومی‌ها باید در اصلاح فرهنگ و الگوی مصرف انرژی اثرگذار باشند

روابط عمومی‌ها باید در اصلاح فرهنگ و الگوی مصرف انرژی اثرگذار باشند
28 اردیبهشت 1401, 12:21 / کد خبر:785168
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با بیان این که روابط عمومی‌ها باید در اصلاح فرهنگ و الگوی مصرف انرژی اثرگذار باشند، گفت: سرنوشت صنایع ما به نوع نگاه جامعه برمی‌گردد و اگر نتوانیم نگاه جامعه را نسبت به صنایع اصلاح کنیم و در این زمینه فرهنگ‌سازی کنیم، صنایع رو به اضمحلال خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار ایراسین، محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در سومین روز از اولین گردهمایی مدیران روابط عمومی حوزه معدن و صنایع معدنی ایران با بیان این که امروز روابط عمومی به عنوان هنر هشتم شناخته شده و صرفاً یک شغل نیست، اظهار کرد: روابط عمومی علم توامان با هنر است و باید در تمدن‌سازی نقش ویژه‌ای داشته باشد.

وی با بیان این که امروز روابط عمومی‌ها در عصر ارتباطات یکی از ارکان سازمان‌های بزرگ و توسعه سرمایه‌های انسانی هستند، افزود: رمز موفقیت برندهای جهانی، فرهنگ کار و تولید است که در آنها نهادینه شده است.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: اطلاع‌رسانی تنها یکی از رسالت‌های روابط عمومی‌هاست و کار روابط عمومی‌ها فراتر از جهاد تبیین و فرهنگ‌سازی در جامعه است؛ برای این که از رقابت‌های جهانی حذف نشویم باید جهان‌تراز فکر کنیم.

وی در پایان اذعان داشت: سرنوشت صنایع ما به نوع نگاه جامعه برمی‌گردد و اگر نتوانیم نگاه جامعه را نسبت به صنایع اصلاح کنیم و در این زمینه فرهنگ‌سازی کنیم، صنایع رو به اضمحلال خواهند رفت.

منبع: irasin-25127

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین