هوای ناسالم اصفهان با ۱۱ ایستگاه خاموش/همه ایستگاه‌ها در وضعیت قرمز و نارنجی

هوای ناسالم اصفهان با ۱۱ ایستگاه خاموش/همه ایستگاه‌ها در وضعیت قرمز و نارنجی

هوای ناسالم اصفهان با ۱۱ ایستگاه خاموش/همه ایستگاه‌ها در وضعیت قرمز و نارنجی
1 خرداد 1401, 08:33 / کد خبر:785331
کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _یکشنبه اول خردادماه_ در ساعت منتهی به ۹صبح با قرار گرفتن روی شاخص۱۵۶ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _یکشنبه اول خردادماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۵۶ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) ثبت شده است.

ایستگاه جی با شاخص ۱۹۴ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۱۶۵ در وضعیت هوای ناسالم (قرمز) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلان‌شهر اصفهان اکنون در ایستگاه باهنر با شاخص ۱۳۹، فرشادی با شاخص ۱۵۰ و فیض با شاخص ۱۳۰ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) است.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های استانداری اصفهان، احمدآباد، انقلاب، رهنان، خرازی، پروین، رودکی، میرزاطاهر، خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست.

در حال حاضر ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز شهر اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است که دستگاه سنجش کیفیت هوا در این ایستگاه‌ها نیز خاموش است.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

منبع: imna-576501

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین