به پاکدستی قاطبه همکاران خود در شهرداری شهادت می‌دهم

به پاکدستی قاطبه همکاران خود در شهرداری شهادت می‌دهم

به پاکدستی قاطبه همکاران خود در شهرداری شهادت می‌دهم
1 خرداد 1401, 12:34 / کد خبر:785353
رئیس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: بر اساس زیست سازمانی‌ خود در چهار دوره شورای اسلامی شهر به پاکدستی قاطبه همکارانم در شهرداری و ایثار و مسئولیت‌پذیری آنها شهادت می‌دهم.

به گزارش خبرنگار ایمنا، مصطفی نباتی‌نژاد امروز _یکشنبه، یکم خردادماه_ در نطق میان دستور چهل‌وسومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اقداماتی که در خصوص ارتقای سلامت اداری در حال انجام است، قابل تقدیر خواهد بود، اظهار کرد: شهرداری در آستانه یک انقلاب اداری است، در این راستا باید تحلیل کاملی پیرامون شرایط محیطی و سیستمی انجام شود و اقدامات لازم به اقتضا انجام شود.

وی افزود: این اقدام یک اراده قوی و توأم با ایمان می‌خواست که شورای اسلامی شهر و شهرداری سالم و پاکدست اراده کرد و با ایمان این کار را انجام داد که امیدواریم در این مسیر ثابت‌قدم و رستگار باشد.

رئیس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: فساد و پارتی‌بازی در این سال‌ها در معدود گلوگاه‌های اداری، تصویری از شهرداری ساخته بود که این پنداشت را مردم و ارباب رجوع داشتند که گویا این فساد نهادینه شده است، اما باید مراقبت کنیم که تصویری ساخته شود تا حیثیت همکاران خدوم و جهادگر شهرداری خدشه‌دار نشود.

وی تصریح کرد: بر اساس زیست سازمانی‌ام در چهار دوره شورای اسلامی شهر شهادت می‌دهم به پاکدستی قاطبه همکاران خود در شهرداری و ایثار و مسئولیت‌پذیری آن‌ها و اعتقاد دارم بنا به فرمایش مقام معظم رهبری که جوانان انقلابی این دوره را با جوانان انقلابی و مجاهد دفاع مقدس مقایسه کردند. نیروهای، جانفشان و مجاهدی در شهرداری داریم که کمتر از فاتحان خرمشهر نیستند، به سلامت و پاکدستی و مسئولیت‌پذیری آنها شهادت می‌دهیم و از آنهایی که با حیثیت شهرداری بازی می‌کنند، نمی‌گذریم.

نباتی‌نژاد خاطرنشان کرد: در کنار تمام اقدامات خوبی که انجام شده و می‌شود باید به دو نکته اشاره کرد تا همکاران در کمیته ارتقای سلامت اداری به آن توجه کنند، نخست این است که باید یک کنش فرافعال در خصوص اطلاع‌رسانی‌ها و مشاوره‌ها داشته باشیم.

وی گفت: اطلاع‌رسانی مجازی در بستر شبکه‌های اجتماعی و مشاوره مجازی نداریم و این فقدان باعث شده دلال‌های مجازی جولان دهند؛ بر این اساس اگر مرکز مشاوره و اطلاع‌رسانی مجازی در بستر شبکه‌های اجتماعی شکل بگیرد، اجازه جولان دلال‌های این فضا را نخواهد داد.

رئیس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اصفهان افزود: پیشنهاد دوم نهادینه کردن نتایج مطالعات بسیار خوب، عمیق و دقیقی است که پیرامون کدهای رفتاری شهرداری در حال انجام است و به زودی نتایج آن بیرون می‌آید؛ تمام سلول‌های شهرداری باید این کدهای رفتاری را بپذیرد و در رفتارهای سازمانی خود تسری دهد؛ در واقع این کدها استانداردهای مورد انتظار مردم را در خصوص رفتار کارکنان شهرداری نشان خواهد داد.

منبع: imna-576842

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین