تداوم توفان شن در محورهای شرقی اصفهان تا سه‌شنبه/اعمال ممنوعیت‌های تردد به صورت مقطعی

تداوم توفان شن در محورهای شرقی اصفهان تا سه‌شنبه/اعمال ممنوعیت‌های تردد به صورت مقطعی

تداوم توفان شن در محورهای شرقی اصفهان تا سه‌شنبه/اعمال ممنوعیت‌های تردد به صورت مقطعی
1 خرداد 1401, 15:37 / کد خبر:785368
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه طبق اعلام سازمان هواشناسی توفان شن در محورهای شرقی استان اصفهان تا روز سه‌شنبه ادامه دارد از اعمال ممنوعیت‌های تردد مقطعی برای خودروها در محورهای مذکور خبر داد.

سرهنگ اصغر زارع در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: از روز گذشته طبق اعلام سازمان هواشناسی شاهد توفان شن در محورهای شرقی استان به خصوص محور خور _ طبس بودیم که بلافاصله تیم‌های ویژه پلیس راه در محورهای مذکور مستقر شدند و نسبت به انسداد راه برای خودروها و اعمال ممنوعیت‌های تردد مقطعی، اقدام کردند.

وی افزود: در همین راستا طی شبانه‌روز گذشته واحدهای گشتی پلیس راه استان اصفهان با هماهنگی و همکاری سایر دستگاه‌ها از جمله راهداری، هلال‌احمر، اورژانس و شهرداری‌ها به خودروهای گرفتار در توفان شن امدادرسانی کردند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشاره به امدادرسانی به ۴۵ دستگاه خودرو توسط واحدهای گشتی این پلیس، ادامه داد: طی شبانه‌روز گذشته ۲۲ فقره تصادف خسارتی و ۱۹ فقره تصادف جرحی با ۲۲ نفر مجروح در محورهای شرقی استان رخ داد که بیشتر این تصادفات مربوط به خودروهای سواری بودند.

وی با بیان اینکه طبق اعلام سازمان هواشناسی توفان شن در محورهای شرقی استان تا روز سه‌شنبه تداوم دارد از اعمال ممنوعیت‌های تردد به صورت مقطعی در هنگام وزش باد و توفان خبر داد و خاطرنشان کرد: رانندگان از ترددهای غیرضروری به محورهای مذکور به ویژه محور خور _ جندق و خور _ طبس طی روزهای آتی خودداری کنند.

منبع: imna-576908

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین