گردوغبار تا چهارشنبه در اصفهان به اوج می‌رسد

گردوغبار تا چهارشنبه در اصفهان به اوج می‌رسد

گردوغبار تا چهارشنبه در اصفهان به اوج می‌رسد
3 خرداد 1401, 13:38 / کد خبر:785483
کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از کاهش سه تا پنج درجه‌ای دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده خبر داد و گفت: وضعیت گردوخاک امروز و فردا به اوج می‌رسد و احتمال می‌رود تا اوایل روز پنجشنبه ادامه یابد.

آسیه آقایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: نقشه‌های هواشناسی نشان‌دهنده جوی نسبتاً ناپایدار در دو روز آینده بر روی استان اصفهان است و آسمان در بیشتر مناطق به شکل صاف تا کمی ابری، همراه با غبار محلی، گاهی وزش باد نسبتاً شدید تا شدید پیش‌بینی می‌شود.

وی از خیزش گردوخاک در کانون‌های داخلی با وزش باد و همچنین نفوذ گردوغبار خارجی در استان اصفهان خبر داد و افزود: این شرایط منجر به کاهش دید و کیفیت هوا در بیشتر مناطق به ویژه شمال، شرق و تا اندازه‌ای مرکز می‌شود، پدیده گردوخاک در هوا امروز و فردا به اوج می‌رسد و احتمال می‌رود تا اوایل روز پنجشنبه ادامه یابد.

کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به کاهش سه تا پنج درجه‌ای کمینه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده، خاطرنشان کرد: دمای شهر اصفهان امروز در گرم‌ترین زمان به ۳۴ درجه و کمینه صبح فردا به ۱۸ درجه می‌رسد، گرم‌ترین نقطه استان خوروبیابانک با دمای ۳۹ درجه و خنک‌ترین شهرستان نیز بویین‌ومیاندشت با دمای چهار درجه سانتی‌گراد است.

منبع: imna-577314

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین