لزوم اعلام مطالبات مدیران ادارات تبلیغات اسلامی از روی منبر

لزوم اعلام مطالبات مدیران ادارات تبلیغات اسلامی از روی منبر

لزوم اعلام مطالبات مدیران ادارات تبلیغات اسلامی از روی منبر
3 خرداد 1401, 20:18 / کد خبر:785511
اصفهان – مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: مدیران ادارات تبلیغات شهرستان‌های استان اصفهان باید دارای منبر و مسجد باشند تا بتوانند مطالبات به حق خود را درخواست کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام مهدی فوقی بعد از ظهر سه شنبه در نشست هم اندیشی و ارائه برنامه‌های راهبردی رؤسای ادارات تبلیغات اسلامی استان اصفهان بر لزوم مردمی شدن و مردمی بودن و رؤسای ادارات در ارائه خدمات مذهبی تاکید کرد و اظهار داشت: مدیران شهرستانی ما باید رویکرد مردمی داشته باشند، بنابراین خود را از مردم بدانند و در میان مردم باشند و به مشکلات و حتی پیشنهادات و مطالب آنها توجه کنند.

وی با بیان اینکه برنامه‌های مذهبی و تبلیغی باید به صورت مردمی و با استفاده از ظرفیت نیروهای جوان و انقلابی دنبال شود، افزود: ما باید بتوانیم اقدامات خود را به زبان جوانان امروزی و با ابزارهای نوین و با استفاده از خلاقیت‌های جوان پسند انجام نمود بیرونی دهیم چرا که جوانان از رویش‌های انقلاب اسلامی هستند و باید به وجود این ظرفیت‌ها افتخار بکنیم و از وجود آنها به نحو شایسته‌ای بهره ببریم.

اقدامات ادارات تبلیغات اسلامی به جامعه اطلاع رسانی شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان به اطلاع رسانی اقدامات انجام شده در شهرستان‌های استان اشاره کرد و گفت: رؤسای شهرستان ادارات تبلیغات اسلامی نباید منفعل باشند چرا که باید موج آفرین و عمل کننده در مسائل روز جامعه با رویکرد دینی و اسلامی باشند و بتوانند این اقدامات را به صورت درست و صحیح به مردم منتقل کنند.

وی افزود: ما باید بتوانیم نوآوری‌های جدیدی با رویکرد اسلامی، مذهبی و معنوی در برگزاری مراسم‌های مذهبی داشته باشیم چرا که در زمان کنونی اقدامات سنتی و به روش‌های گذشته پاسخگوی نیازهای مردم مخصوصاً جوانان امروزی نیست و باید همه مدیران شهرستانی بتوانند رویکردهای خود را نسبت به روحیات و خلقیات و نیازهای جوانان امروزی انجام دهند.

حجت الاسلام فوقی اضافه کرد: مدیران ادارات تبلیغات شهرستان‌های استان اصفهان باید دارای منبر و مسجد باشند تا بتوانند مطالبات به حق خود را درخواست کنند و نسبت به این مطالبات اقدامات مؤثری را در ارتقا سطح معنوی و مذهبی جامعه با استفاده از ظرفیت شگرف مساجد و نیروهای جوان انقلابی انجام دهند.

منبع: mehrnews-5498687

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین