شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان ۹۰ شرکت فناور در حوزه نفت و گاز دارد

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان ۹۰ شرکت فناور در حوزه نفت و گاز دارد

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان ۹۰ شرکت فناور در حوزه نفت و گاز دارد
4 خرداد 1401, 08:58 / کد خبر:785529
اصفهان- رئیس شهرک علمی- تحقیقاتی اصفهان گفت: ۹۰ شرکت دانش بنیان و فناور در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی در این شهرک فعالیت می‌کنند.

جعفر قیصری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان ۹۰ شرکت فعال در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی دارد که محصولات خوبی عرضه می‌کنند و از این تعداد ۳۰ شرکت در لیست معتبر و تأیید شده وزارت نفت تحت عنوان ALB هستند.

وی افزود: همچنین پردیس همکاری مشترک نفت و گاز بین وزارت نفت و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از سه سال پیش آغاز و قراردادی منعقد شد که با توجه به بازدید امروز معاون پژوهشی وزارت نفت امید است این تفاهم نامه به طور مطلوب اجرایی شود.

رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان خاطر نشان کرد: هدف این قرارداد، جلب سرمایه گذاری و حمایت وزارت نفت از ایجاد شرکت‌های جدید نفت و گاز با همکاری شهرک علمی تحقیقاتی است.

قیصری تصریح کرد: وزارت نفت از دانش شرکت‌های رشد یافته برای تجاری سازی در صنایع نفت و گاز می‌تواند بهره ببرد.

وی همچنین به ایجاد پارک تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان اشاره کرد و گفت: این پارک را به عنوان بستری آماده به وزارت نفت معرفی کردیم که این وزارتخانه می‌تواند برای آن برنامه ریزی و سرمایه گذاری کرده و این مجموعه شاخص و برجسته در حوزه علم و فناوری کشور را حمایت حمایت و تقویت کند.

منبع: mehrnews-5498548

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین