هوای اصفهان در وضعیت ناسالم/سجزی در وضعیت بسیار ناسالم

هوای اصفهان در وضعیت ناسالم/سجزی در وضعیت بسیار ناسالم

هوای اصفهان در وضعیت ناسالم/سجزی در وضعیت بسیار ناسالم
4 خرداد 1401, 08:53 / کد خبر:785532
کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _چهارشنبه چهارم خردادماه_ در ساعت منتهی به ۹صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۳۴ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _چهارشنبه سوم خردادماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۳۴ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلان‌شهر اصفهان اکنون در ایستگاه استانداری اصفهان با شاخص ۱۵۱ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۱۶۴ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.

ایستگاه احمدآباد با شاخص ۱۱۶، پروین با شاخص ۱۴۶، جی با شاخص ۱۲۳، رودکی با شاخص ۱۲۹، فرشادی با شاخص ۱۲۷ و فیض با شاخص ۱۱۵ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) است.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های انقلاب، باهنر، خرازی، میرزاطاهر، خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست.

در حال حاضر تنها ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای سجزی با شاخص ۲۲۹ در وضعیت بسیار ناسالم (بنفش)، ایستگاه شاهین‌شهر با شاخص ۱۵۶ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) و ایستگاه مبارکه با شاخص ۱۲۵ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

منبع: imna-577517

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین