مالک متروپل قطعاً فوت کرده است

مالک متروپل قطعاً فوت کرده است

مالک متروپل قطعاً فوت کرده است
4 خرداد 1401, 14:45 / کد خبر:785564
اصفهان – دادستان کل کشور گفت: مالک ساختمان تجاری – اداری متروپل قطعاً فوت شده و جسد وی ۲۴ ساعت پس از وقوع حادثه کشف شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد جعفر منتظری در حاشیه آئین تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب مرکز اصفهان در خصوص آخرین وضعیت پیگیری قضائی حادثه ریزش ساختمان متروپل در آبادان اظهار داشت: در ساعات اولیه وقوع این حادثه دستور دستگیری عاملان این حادثه صادر شده است که تعدادی از آنها دستگیر و تعدادی در تعقیب هستند.

وی با بیان اینکه مسئولان حوزه شهری و نظام مهندسی، ناظران، مجری و مالک این ساختمان متهمان پرونده ساختمان متروپل آبان هستند، افزود: این افراد به وظایف خود رد تأمین ایمنی ساختمان عمل نکرده‌اند که منجر به وقوع این اتفاق شده است.

دادستان کل کشور در خصوص برخی از اخبار ضد و نقیض در زمینه زنده بودن و یا مرگ حسین عبدالباقی مالک مجتمع تجاری اداری متروپل آبادان افزود: این فرد قطعاً فوت کرده است و ۲۴ ساعت پس از وقوع این حادثه جسد وی زیرآوار پیدا شد.

وی در خصوص ممانعت دستگاه قضا از تعطیلی واحدهای تولیدی در کشور نیز ابراز داشت: برای این امر ما در کنار دولت هستیم و همه حمایت‌های قضائی لازم را انجام خواهیم داد.

حجت الاسلام منتظری اضافه کرد: در زمینه اجرای طرح اصلاح اقتصادی در کشور نیز برخورد با متخلفان در اولویت است.

منبع: mehrnews-5499311

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین