آمار کرونا اصفهان یکم تیرماه؛ بدون فوتی و ۲۳ ابتلای جدید

آمار کرونا اصفهان یکم تیرماه؛ بدون فوتی و ۲۳ ابتلای جدید

آمار کرونا اصفهان یکم تیرماه؛ بدون فوتی و ۲۳ ابتلای جدید
1 تیر 1401, 21:37 / کد خبر:787100
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای ۲۳ نفر به کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

نورالدین سلطانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، درخصوص وضعیت آمار بیماری کرونا در استان اصفهان (به‌جز کاشان و آران‌وبیدگل) اظهار کرد: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا تعداد یک میلیون و ۴۸۱ و ۶۰۵ نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به‌جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل شناسایی شدند.

وی افزود: در این بازه زمانی کل موارد ابتلای قطعی به کرونا در استان ۴۹۰ هزار و ۱۷ نفر و موارد نمونه گرفته‌شده در ۲۴ ساعت گذشته (احتمالاً بیمار) ۵۰۷ نفر و موارد مثبت ابتلای قطعی در این بازه زمانی ۲۳ نفر گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خاطرنشان کرد: تعداد ۲۰۷ هزار و ۹۸ نفر تعداد کل بستری‌شدگان کرونا از ابتدا تاکنون بوده و تعداد بستری‌شدگان فعلی در بیمارستان‌ها ۶۱ نفر بوده است.

وی تعداد بیماران بستری ۲۴ ساعت قبل در مراکز درمانی استان اصفهان به‌جز کاشان و آران‌وبیدگل را ۱۵ نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۱۱ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

سلطانیان اضافه کرد: ۱۱ هزار و ۶۹۲ نفر آمار کل فوت‌شدگان قطعی و شش هزار و ۷۵۳ نفر فوت‌شدگان مشکوک کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان (به‌جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل) بوده است.

وی تأکید کرد: در ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان (به‌جز کاشان و آران‌وبیدگل) مورد فوتی به کرونا گزارش نشده است.

منبع: imna-583563

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین