هم‌اندیشی و تمرکز بر روش‌های جدید تبلیغی مورد تاکید است

هم‌اندیشی و تمرکز بر روش‌های جدید تبلیغی مورد تاکید است

هم‌اندیشی و تمرکز بر روش‌های جدید تبلیغی مورد تاکید است
2 تیر 1401, 10:46 / کد خبر:787121
اصفهان- مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: هم‌اندیشی و تمرکز بر اهداف و روش‌های جدید تبلیغ باید مباحث اصلی جلسات تبیلغات قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مهدی فوقی صبح پنجشنبه در همایش تکریم تبلیغ در راستای تجلیل از مبلغان برتر استان، اظهار داشت: به مناسبت تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی این رویش نورانی انقلاب اسلامی عرض تبریک به پیشگامان عرصه تبلیغ دارم و تشکیل چنین جلساتی در جای جای استان پهناور اصفهان بسیار مفید و کارآمد خواهد بود.

وی ادامه داد: فعالیت‌های تبلیغی نه فقط در شعار بلکه در عمل به عنوان فردی که دغدغه ارتباط‌گیری با مجاهدان گمنام در عرصه دفاع از انقلاب اسلامی را دارد، باید تکریم شود و این افتخاری برای ما بوده که دغدغه‌های این افراد را از نزدیک شنیدیم و با چهره‌های آنها آشنا شدیم.

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی اصفهان خاطر نشان کرد: هم‌اندیشی و تمرکز بر اهداف این سازمان یکی از مزیت‌های تشکیل جلسه است که بدانیم تحول در تقدیر توسط چنین جمع‌هایی رقم می‌خورد و بر گنجینه گذشته و تبلیغی که سال‌های سال علمای ما دنبال می‌کردند تاکید می‌کنیم.

وی با بیان اینکه هجمه جدید دشمن به فرموده رهبر معظم انقلاب بر اعتقادات و شعار دینی متمرکز شده است، گفت: دفاع و تبیین روش‌هایی مقابله باید مورد بحث و بررسی در جلسات واقع شود.

حجت الاسلام فوقی افزود: افراد بسیاری در گذشته در این مجموعه نورانی بودند که به جد کار کردند که حجت الاسلام بهشتی‌نژاد به عنوان یک شخصیت یپشگام در انقلاب و مبارزات است.

وی بیان داشت: امیدوارم خداوند خیر و برکات ناشی از این فعالیت‌های مجاهدانه را به این جلسات جاری کند تا دنباله‌رو راه شهدایی باشیم که گمنامانه در عرصه تبلیغ قدم برداشتند و شهادتی از جنس شهدای اخیر حرم مطهر رضوی را بر ما عنایت دارد.

منبع: mehrnews-5521653

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین