تعطیلی اماکن گردشگری و تفریحی شهرداری اصفهان

تعطیلی اماکن گردشگری و تفریحی شهرداری اصفهان

تعطیلی اماکن گردشگری و تفریحی شهرداری اصفهان
29 اسفند 1398, 19:26 / کد خبر:79820
به منظور تشدید رفتارهای مراقبتی در کنترل ویروس کرونا، همه اماکن گردشگری و تفریحی شهرداری اصفهان اعم از خانه‌های تاریخی، شهربازی‌ها، موزه‌ها و .... در ایام نوروز تعطیل است.

به گزارش فارس به نقل از اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، مدیریت شهری برای کاهش سطح ترددها و جلوگیری از انتقال و شیوع ویروس کرونا، اقدام به تعطیلی همه اماکن گردشگری و تفریحی خود کرده است.
در همین راستا، همه بخش‌های تفریحی واقع در مجموعه ناژوان اعم از تله سیژ، آکواریوم، موزه صدف‌ها، موزه پروانه‌ها، شهربازی، باغ پرندگان، باغ خزندگان و سایر قسمت‌های تفریحی و گردشگری تا روز 15 فروردین ماه 99 تعطیل است؛ همچنین مجموعه باغ گل های اصفهان نیز در ایام عید تعطیل خواهد بود.
همه اماکن زیرمجموعه سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری اصفهان مانند خانه‌های تاریخی هم در روزهای نوروز تعطیل است؛ مجموعه شهر رویاها و همه بخش‌های تفریحی و گردشگری واقع در کوه صفه مانند رستوران و تله کابین هم در ایام عید هیچ گونه خدماتی را ارائه نمی‌دهند و تعطیل است.
بازارهای روز کوثر برای ارائه خدمات بهتر به مردم ساعات کاری خود را افزایش داده است و شهروندان می‌توانند خریدهای خود را از ساعت هشت صبح تا 23 انجام دهند تا از ازدحام مشتریان جلوگیری شود.
هرچند به همشهریان توصیه می‌شود برای کاهش تردد در سطح شهر، خریدهای خود را با تماس با شماره 3553 انجام داده و کالاهای درخواستی خود را در منزل تحویل بگیرند.  
همچنین مجموعه فرهنگی، مذهبی، گردشگری تخت فولاد نیز تعطیل اعلام شده و در تمامی تکایا بسته است.  
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین