کارایی شهرداری ها با فعالیت معاونت برنامه ریزی افزایش یافت

معاون برنامه ریزی شهرداری اصفهان در جمع خبرنگاران:

کارایی شهرداری ها با فعالیت معاونت برنامه ریزی افزایش یافت

کارایی شهرداری ها با فعالیت معاونت برنامه ریزی افزایش یافت
22 خرداد 1396, 10:25 / کد خبر:8128
معاون برنامه ریزی پژوهش و فناوری اطلاعات شهرداری اصفهان گفت: یکی از مواردی که باعث شده کارایی شهرداری ها افزایش داشته باشد حضور معاونت برنامه ریزی در شهرداریهاست.

به گزارش خبرنگار ایمنا، محمود محمدی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: معاونت برنامه ریزی شهرداری اصفهان یکی از معاونت های چند گانه و البته جدید شهرداری اصفهان محسوب می شود.
وی افزود: معاونت های برنامه ریزی در شهرداریها متعلق به کلان شهرهای کشور است و این معاونت در برخی از مراکز بزرگ استانها با توجه به گستردگی کارهای شهری در کلان شهرها تاسیس شد تا امور مرتبط با برنامه ریزی را رصد کند.
معاون برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات شهرداری اصفهان اضافه کرد: در گذشته در هر حوزه ای بخشی به نام برنامه ریزی وجود داشت اما به شکل کلی چنین معاونتی وجود نداشت، از این رو چنین معاونتی حدود ۸ سال است که در کلان شهرها ایجاد شده و این کار باعث شده تا کارایی شهرداری ها هم افزایش داشته باشد.
محمدی بیان کرد: مدیریت برنامه ریزی و بودجه، مدیریت آموزش تشکیلات و بهبود روش ها یا نوسازی، تحول و فناوری اطلاعات در عنوان اداره کل، مدیریت پژوهش و در نهایت مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات در دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری از زیر مجموعه های این معاونت هستند.
وی ابراز کرد: حوزه کاری معاونت برنامه ریزی و پژوهش ساختار و بدنه اصلی شهرداری را در بر می گیرد که شامل ستاد شهرداری و معاونت های ۸ گانه فعلی، مناطق ۱۵ گانه شهرداری است و سازمان های شهرداری از حیطه کاری این معاونت خارج است.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱، شماره 4351 ؛ 28 اردیبهشت 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین