" /> "> "> "> نسخه چاپی > آمار کرونا اصفهان چهارشنبه ۲۲ دی؛ ۲ فوتی و ۱۰۰ ابتلای جدید

آمار کرونا اصفهان چهارشنبه ۲۲ دی؛ ۲ فوتی و ۱۰۰ ابتلای جدید


اصفهان امروز آنلاین | 22-10-1400, 15:52 | کد خبر: 783754

نورالدین سلطانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به تعداد کل موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا از ابتدا تاکنون، اظهار کرد: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا تعداد یک میلیون و ۳۰۳ هزار و ۴۶۳ نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل شناسایی شدند.

وی افزود: در این بازه زمانی تعداد کل موارد ابتلای قطعی به کرونا در استان ۴۳۰ هزار و ۱۸۴ نفر و موارد مثبت ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته را ۱۰۰ نفر گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، تصریح کرد: تعداد ۱۸۸ هزار و ۹۹۶ نفر تعداد کل بستری شدگان کرونا از ابتدا تاکنون بوده و ۵۶ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته بستری شده‌اند.

سلطانیان با تاکید بر اینکه در حال حاضر ۲۳۴ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند، گفت: از این تعداد ۴۶ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

وی در خصوص آمار تعداد کل بهبود یافتگان از ابتدا تاکنون گفت: در این بازه زمانی ۱۲۷ هزار و ۷۰۹ نفر بهبودیافتگان کرونا هستند و تعداد بیماران ترخیص شده جدید در ۲۴ ساعت گذشته نیز ۶۰ نفر بوده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، گفت: همچنین تعداد ۱۱ هزار و ۱۵ نفر آمار کل فوت شدگان قطعی و شش هزار و ۳۳۶ نفر فوت شدگان مشکوک به علت کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل بوده است.

سلطانیان تاکید کرد: در طی ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان آمار مرگ و میر بیماران قطعی به کرونا دو مورد و تعداد فوتی‌های مشکوک به کرونا نیز سه نفر گزارش شده است.

لینک خبر:
http://esfahanemrooz.ir/?newsid=783754


بازگشت