حسن بیادی: اگر مشکلات روزمره مردمِ آزرده حل نشود، آش همان است و کاسه همان /مستقل می آییم

دبیر کل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی گفتگویی با منیبان درباره دوازدهمین دوره انتخابات مجلس و میزان مشارکت مردم در این انتخابات کرد.

حسن بیادی: اگر مشکلات روزمره مردمِ آزرده حل نشود، آش همان است و کاسه همان /مستقل می آییم

حسن بیادی، دبیر کل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی، درباره فعالیت انتخاباتی حزب آبادگران جوان و جریان اصولگرا برای انتخابات و ائتلاف میان اصولگرایان گفت: حزب آبادگران جوان ایران اسلامی از سال ١٣٨٤ بصورت رسمی فعالیت خود را آغاز و پنجمین گنگره خود را در شهریور ماه امسال برگزار و شورای مرکزی با حضور ٨٠٠ نفر از مدعوین تحت نظارت نماینده وزارت کشور انتخاب شدند. این حزب در همه انتخابات بصورت فعال حضور داشته و بدست آوردن رضایت الهی، مشارکت عمومی و گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی از اهداف اصلی این حزب بوده و هست.

او افزود: حزب آبادگران جوان با مشارکت حداقل ۱۸ حزب و گروه سیاسی فعال به ریاست شهاب‌الدین صدر جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت را تاسیس و به همراه چند جبهه سیاسی دیگر در شورای وحدت با حمایت و هدایت جامعه‌ روحانیت به فعالیت سیاسی و اجتماعی مشغول هستیم و بحول و قوه‌الهی در انتخابات آتی بصورت مستقل با حفظ رفاقت با گروه‌ها و ائتلاف‌های سیاسی به رقابت صادقانه و سالم خواهیم پرداخت.

جهانگیری: برخی چهره های داخل حکومت اصرار داشتند روحانی نباید دور دوم ادامه دهد /نفتکش های ما را در خلیج فارس منفجر می کردند

شفاف سازی «هزینه های انتخاباتی» در بن بست؟ /کولیوند: مجلس عجولانه تصمیم گرفت

او درباره اهمیت مشارکت مردم در انتخابات پیش رو گفت: علیرغم مشکلات موجود و کمی بی‌تدبیری‌ در امور اجرایی، گرانی، بیکاری و نابسامان بودن وضعیت معیشتی مردم ضعف‌هایی در انتخابات آتی خواهیم داشت اما با رأفت، بخشندگی و گذشتی که از مردم خوب و انقلابی در طول انقلاب مخصوصاً جوانان اندیشمند سراغ دارم، به ندای رهبر انقاب پاسخ مثبت خوهند داد اگرچه نتیجه انتخابات حداقلی باشد باز هم باید از مردم تشکر کرد.

دبیر کل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی در پاسخ به این سوال که انتخابات پیش رو با استقبال مواجه خواهد شد یا مانند دو دوره قبل مشارکت زیر ۵۰ درصد خواهد بود، گفت: چنانچه در این مدت کوتاه همه نهادهای مدیریتی اجرایی از دولتی و غیر دولتی و نهادهای مسقل و امنیتی بتوانند در جهت رضایتمندی مردم در رفع مشکلات روزمره مردم آزرده کشور کوشا و فعال شوند، حضور مردم به‌ صورت متوسط دوره‌های قبل خواهد بود والا «آش همان است و کاسه همان»

27218

منبع: khabaronline-1828693

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار