عضو قرارگاه عمار: بچه‌ها مراقب باشید، خیلی‌ها گفتند مرگ بر شاه اما نماز جمعه نیامدند /پشت دیوارهای بیت‌المقدس هستیم و کار تمام است

ایسنا نوشت: عضو قرارگاه عمار به دانشجویان گفت: این روزها اخلاص و تقوای خود را افزایش دهید. راه سمت خدا یک طرفه است. بروید در مدارس و دانشگاه‌ها برای امام زمان یار بگیرید زیرا دوره امام عصر(عج) دارد شروع می‌شود.

عضو قرارگاه عمار: بچه‌ها مراقب باشید، خیلی‌ها گفتند مرگ بر شاه اما نماز جمعه نیامدند /پشت دیوارهای بیت‌المقدس هستیم و کار تمام است

محمدحسین حسینی یکتا، عضو قرارگاه عمار، در اجتماع دانشجویی در حمایت از مردم فلسطین که جمعه شب (۱۲ آبان‌ماه) در مسجد امام خمینی(ره) دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد، خطاب به دانشجویان اظهار کرد: نسل شما نسلی است که انقلاب را به اوج می‌رساند؛ خوش به حال دهه هفتادی‌ها، هشتادی‌ها و نودی‌ها و فرماندهانی که دهه شصتی هستند. امام خمینی(ره) در دفاع مقدس فرمود جنگ با صدام، فتح فلسطین را در پی خواهد داشت. گوش امام(ره) به دولت امام مهدی(عج) بوده است و از خود چیزی نمی‌گوید.

وی با بیان اینکه جهاد تبیین امری ضروری است، گفت: با وجود اتفاقات سال گذشته، ۱۳ آبان دانش‌آموزان مثل همیشه راهپیمایی کردند و مقام معظم رهبری فرمودند جوانان، شما انحطاط فرهنگ غرب را می‌بینید و زوال اسراییل را درک می‌کنید. همچنین فرمودند بروید ید واحده شوید.

عضو شورای مرکزی قرارگاه عمار گفت: قضیه فلسطین، قضیه‌ای پیچیده و در هم تنیده و آخرالزمانی و از کنترل عملیاتی خیلی‌ها خارج است و کنترل عملیاتی جای دیگری است زیرا کلید فتح امت است.

یکتا ادامه داد: ما پشت دیوارهای بیت‌المقدس هستیم و کار تمام است و همه چیز با هم فرو می‌ریزد. دهه هفتادی ‌ها و هشتادی‌ها به میدان آمده‌اند. با وجود اینکه این تحریم اقتصادی و فتنه سیاسی، همه با هم جنگ ترکیبی و شناختی است، دشمن فهمیده که کارش تمام شده است.

وی خطاب به دانشجویان، عنوان کرد: بچه‌ها خیلی مراقب باشید؛ خیلی‌ها گفتند مرگ بر شاه اما نماز جمعه نیامدند، خیلی‌ها نمازجمعه آمدند و شعار دادند جنگ جنگ تا پیروزی اما به جبهه نیامدند.

یکتا افزود: یک دهه هفتادی، محسن حاجی می‌شود. اخلاص مهم است؛ پایه شهادت، اخلاص است و تجلی اخلاص شهدا در رفتار آن‌ها بود. شهید بابایی، خلبان جنگنده، در آمریکا بود و نماز اول وقت می‌خواند.

وی گفت: این روزها اخلاص و تقوای خود را افزایش دهید. راه سمت خدا یک طرفه است. بروید در مدارس و دانشگاه‌ها برای امام زمان یار بگیرید زیرا دوره امام عصر(عج) دارد شروع می‌شود.

2727

منبع: khabaronline-1827787

ارسال نظر

New Project اخرین اخبار
New Project پربیننده‌ترین اخبار