وزیر دفاع یک پیام صادر کرد+ جزئیات

وزیر دفاع بمناسبت فرارسیدن هفته بسیج پیامی صادر کرد که فارس منتشر کرده است.

وزیر دفاع یک پیام صادر کرد+ جزئیات

امیر محمدرضا آشتیانی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج، گفت: بسیج تضمین کننده حیات و تداوم انقلاب اسلامی است و اگر امروز از بازدارندگی و مولفه های قدرت ملی صحبت می کنیم و دشمنان، بیمناک و نگران از مقابله با ما هستند ناشی از تجربه و قدرت ملت ایران به لحاظ نهادینه شدن فرهنگ بسیجی به عنوان پیشران توسعه، تحول و شکستن مرزهای دانش در صنایع دفاعی است.

خبرهای مهم از جدیدترین تجهیزات نظامی وزارت دفاع /ناوشکن«دیلمان» و جت «یاسین» وارد می شوند

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

رَبِّ اَدخِلنیِ مُدخَلَ صِدقٍ وَ اَخرِجنی مُخرَجَ صِدقٍ وَ اجعَل لی مِن لَدُنکَ سُلطاناً نَصیراً
بسیج یعنی نیروی کارآمد کشور برای همه میدان ها ( امام خامنه ای )

در روزشمار انقلاب اسلامی ایران، روزهایی هستند که هیچ گاه از حافظه تاریخی ملت ایران فراموش نمی شوند ؛ روزهایی که یا سرگذشتی را آفریدند یا سرنوشتی را رقم زده اند.

پنجم آذر " سالروز تشکیل بسیج مستضعفان "، یکی از روزهای حماسه ساز و ماندگاری است که با نگاه حکیمانه بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی ( رضوان الله تعالی علیه) شکل گرفت و در امتداد آن با اندیشه بلند و ژرف مقام معظم رهبری و فرماندهی معزز کل قوا ، به یکی از افتخارات بزرگ این سرزمین تبدیل شده است.

هفته مبارک و فرخنده بسیج فرصت مغتنمی برای تجدید میثاق با آرمان های بلند امام راحل(ره) بنیان گذار بسیج و بیعتی با بزرگ بسیجی دلاور مقام عظمای ولایت، حضرت امام خامنه ای عزیز ( مد ظله العالی ) است.

استمرار رشادت ها و دلاوری ها ی منحصر به فرد نوجوانان و جوانان بسیجی و شهیدان دوران دفاع مقدس را امروز در پیشرفت های دانشمندان ، متخصصان و نخبگان علمی بسیجی کشور مشاهده می کنیم که توانسته اند با دستاوردهای خود برای کشور اقتدار کسب نمایند.

در شرایط حساس کنونی نیز برای رفع مشکلات کشور ضروری است از فرهنگ بسیجی به نحو مطلوب استفاده شود ، همان طور که طراحی، ساخت و تولید انبوه دستاوردهای منحصر به فرد و مختلف سال ۱۴۰۲ وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از جمله موشک های خرمشهر ۴ و پهپاد مهاجر ۱۰ محصول تفکر بسیجی در عرصه صنعت دفاعی بود که موجب سرافرازی و غرور ملی و ارتقاء سطح بازدارندگی کشور گردید.

به راستی، بسیج رهرو راستین پیر جماران، مطیع اوامر رهبر معظم انقلاب ( مد ظله العالی ) و امید ملت شریف ایران اسلامی است و حضور با اقتدار این سلحشوران جان بر کف در عرصه های مختلف جامعه مایه عزت ، سربلندی و مباهات می باشد و همیشه هر خدمتی که به نام بسیج و بسیجی مزین گردیده ، با موفقیت و سرافرازی همراه بوده است.

بسیج تضمین کننده حیات و تداوم انقلاب اسلامی است و اگر امروز از بازدارندگی و مولفه های قدرت ملی صحبت می کنیم و دشمنان ، بیمناک و نگران از مقابله با ما هستند ناشی از تجربه و قدرت ملت ایران به لحاظ نهادینه شدن فرهنگ بسیجی به عنوان پیشران توسعه ، تحول و شکستن مرزهای دانش در صنایع دفاعی است.

اینجانب با گرامیداشت هفته پر خیر و برکت بسیج امیدوارم بسیجیان ولایی، غیور و شهادت طلب در راستای آرمان هاو اهداف انقلاب شکوهمند اسلامی به ویژه در حوزه صنعت دفاعی در پرتو عنایات الهی، تحت توجهات خاصه حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنا له الفدا) ، پیروی از منویات مقام عظمای ولایت و با وحدت ملی در پاسداری از ارزش های اسلامی و انقلابی موفق و مؤید باشند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح
سرتیپ ستاد محمد رضا آشتیانی

۲۱۹۲۱۹

منبع: khabaronline-1839944

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار