واکنش حکیمی پور به احتمال ائتلاف میان اصلاح‌طلبان، اعتدالیون و یاران لاریجانی

ایرنا نوشت: دبیرکل حزب اصلاح‌طلب اراده ملت درباره احتمال ائتلاف اصلاح‌طلبان با میانه‌روها در انتخابات مجلس دوازدهم، گفت: با توجه به شواهدی که تاکنون مشاهده می‌کنم، شکل‌گیری چنین ائتلافی را بسیار ضعیف می‌دانم.

واکنش حکیمی پور به احتمال ائتلاف میان اصلاح‌طلبان، اعتدالیون و یاران لاریجانی

احمد حکیمی‌پور، در ارزیابی خود از تحرکات جریان اصلاحات در صحنه انتخابات، گفت: ما در حال حاضر در شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان عضو نیستیم و از برنامه‌های آنها اطلاعی نداریم و نمی‌دانیم در جلسات آنها چه می‌گذرد و چه صحبت‌هایی بیان می‌شود.

وی تصریح کرد: ما اصلاح‌طلب هستیم و برای خودمان فکرهایی کرده بودیم و ایده‌ها و برنامه‌هایی داشتیم اما محقق نشد. ظاهرا برخی از احزاب اصلاح‌طلب تمایل داشتند فعال شوند و نامزدهایی هم داشتند، برخی هم در قضیه انتخابات فعال نبودند.

پزشکیان در انتخابات مجلس مستقل شرکت می‌کند؟

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب همچنین درباره احتمال شکل‌گیری ائتلاف میان اصلاح‌طلبان، اعتدال و یاران لاریجانی گفت: البته در سیاست همه چیز ممکن است اما من در حال حاضر نمی‌بینم که گفت‌وگویی میان اصلاح‌طلبان و یاران لاریجانی صورت بگیرد. اگر هم گفت‌وگویی صورت گرفته باشد ما اطلاعی از این موضوع نداریم، اما با توجه به شواهدی که تاکنون می‌بینیم، شکل‌گیری چنین ائتلافی را بسیار ضعیف می‌دانم.

219215

منبع: khabaronline-1858025

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار