گرانی قیمت گوشت بالاخره صدای نمایندگان را درآورد /با این فرمانی که دولت پیش می رود باید گوشت را ۴۰۰ الی ۵۰۰ هزار تومان بخریم!

جماران نوشت: نماینده کاشمر مجلس در جلسه علنی امروز مجلس گفت: با این فرمانی که دولت پیش می رود باید گوشت را ۴۰۰ الی ۵۰۰ هزار تومان بخریم که همین اتفاق نیز افتاد.

گرانی قیمت گوشت بالاخره صدای نمایندگان را درآورد /با این فرمانی که دولت پیش می رود باید گوشت را ۴۰۰ الی ۵۰۰ هزار تومان بخریم!

در صحن علنی امروز مجلس، جواد نیک بین نماینده کاشمر در مجلس در تذکری گفت: شرکت گاز در تابستان امسال به خاطر قطعی گاز پتروشیمی‌ها حدود ۴۰۰ هزار تن سهمیه کود اوره را به بخش کشاورزی به دلیل اختلاف با سازمان برنامه پرداخت نکرد و در حال حاضر نیز خوراک پتروشیمی‌ها قطع می‌شود که گرانی فزاینده‌ای در کشور خواهد داشت.

نیک‌بین با انتقاد از تأمین نکردن موارد ضروری بخش کشاورزی، اظهار کرد: این مسأله باعث خواهد شد در حوزه کشاورزی اتفاقات بدی بیافتد و شاهد گرانی‌هایی باشیم.

نامه قالیباف به رئیسی درباره یک قانون مهم

این افراد وام ازدواج ۳۵۰ میلیون تومانی می‌گیرند

وی ادامه داد: با این فرمانی که دولت پیش می رود باید گوشت را ۴۰۰ الی ۵۰۰ هزار تومان بخریم که همین اتفاق نیز افتاد اما فرمان اقتصادی دولت باید تغییر کند.

نماینده کاشمر همچنین گفت: در مجلس مصوب کردیم که با یک ضامن وام ازدواج پرداخت شود اما بسباری از زوج‌های جوان حدود ۲ سال در نوبت می‌مانند.

هفته گذشته در جاده خلیل آباد به بردسکن زوج جوانی براساس تصادف کشته شدند، با اینکه این جاده بودجه دارد اما هیچ کاری انجام نشده است و راهداری مقصر اصلی کشته شدن جوانان در این مسیر است.

۲۷۲۱۸

منبع: khabaronline-1858291

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار