پیشنهاد علم الهدی برای استفاده از هنرمندان و ورزشکاران برای کمک به افزایش مشارکت در انتخابات

جماران نوشت: علم‌الهدی نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی تاکید کرد: شور و نشاط انتخاباتی با فعالیت نامزدها حاصل می‌شود. دست نامزدها را برای تبلیغات باز بگذارید.

پیشنهاد علم الهدی برای استفاده از هنرمندان و ورزشکاران برای کمک به افزایش مشارکت در انتخابات

حجت الاسلام سید احمد علم‌الهدی در یکصد و چهل و چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی خراسان رضوی که با حضور مدیران شهری، مسئولان استانی و فرماندهان رده‌های مختلف نیروهای مسلح استان برگزار شد، اظهار داشت: شور و نشاط انتخاباتی با فعالیت نامزدها حاصل می‌شود. دست نامزدها را برای تبلیغات باز بگذارید. شوراهای اجرایی و نظارت اگر اندکی با دست باز رفتار کنند، نامزدها خودشان مردم را برای حضور در انتخابات تهییج می‌کنند.

علم الهدی: رأی دادن یک واجب شرعی و مانند ۲ رکعت نماز صبح است/ دشمن بیشتر از موشک، از حضور مردم وحشت دارد

علم الهدی: هیچ لیستی در انتخابات ندارم /مشکلات معیشتی مانع مشارکت مردم نمی شود /می‌گویند «ایستاده ‎ایم اما گله‌‎مندیم»، گله‌مند از چه؟

وی افزود: البته این فضای باز اگر چه برای ما مهم است تا انتخابات با شور و نشاط ملی برگزار شود، اما اینجا ساحت قدسی امام رضا(ع) از همه‌ چیز مهم‌تر است، بنابر این توجه کنید فضای انتخاباتی بستری را برای برخی هنجارشکنان فراهم نکند.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی با تأکید بر ضرورت توجه به اصناف با هدف افزایش مشارکت مردمی خاطرنشان کرد: این موضوع خیلی مهم است. هنرمندان، ورزشکاران و اقشار مختلف بازاریان این ظرفیت را دارند که توجیه شوند و از کمک آن‌ها برای برگزاری پرشور انتخابات بهره بگیریم. در حال حاضر، کمتر از ۵۰ روز به انتخابات باقی مانده و این عرصه باید با مشارکت خود مردم مدیریت شود.

۲۷۲۱۸

منبع: khabaronline-1860557

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار