افشاگری نماینده نزدیک به قالیباف درباره محکومیت بیژه نوباوه/ پایداری روشن کند که نطق عصبی اخیر او اقدام تشکیلاتی بود یا عصبانیت ناشی از محکومیت؟

انتخاب نوشت: مجتبی توانگر، نماینده مجلس از محکومیت نوباوه نماینده پایداری، در دادگاه خبر داد و نوشت: چرا به‌دروغ مدعی شده است که در دادگاه تبرئه شده است؟ این دروغ‌گویی چه نسبتی با عضویت در جبهه پایداری و التزام عملی به اسلام دارد؟

افشاگری نماینده نزدیک به قالیباف درباره محکومیت بیژه نوباوه/ پایداری روشن کند که نطق عصبی اخیر او اقدام تشکیلاتی بود یا عصبانیت ناشی از محکومیت؟

مجتبی توانگر، نماینده مجلس از محکومیت نوباوه نماینده پایداری، در دادگاه خبر داد.

این نماینده مجلس نوشت:

جناب آقای محصولی

دبیر کل محترم حزب جبهه پایداری

با سلام و احترام

انگشت اتهام نوباوه به سمت قالیباف نشانه رفت/ از ماجرای دستکاری در بیانیه تشکر نمایندگان از رهبری تا دخالت شخصی در طرح صیانت و لایحه عفاف و حجاب

از آن جایی که دیدم در روزهای گذشته پس از نطق عجیب و عصبی آقای نوباوه در مجلس، صدایی از گروه و حزب شما بلند نشد و لااقل از منظر اخلاق اسلامی کسی به ایشان تذکر نداد که تریبون مجلس جای دروغ‌گویی و تهمت‌پراکنی علیه این و آن و نیروهای انقلاب نیست، لذا لازم دانستم یادآوری کنم که ضروری است گروه پایداری روشن کند که آیا این اقدام و اظهارات آقای نوباوه یک اقدام هماهنگ تشکیلاتی بوده و یا فقط یک نطق عصبی ناشی از محکومیت ایشان در دادگاه به‌دلیل توهین به نیروهای انقلاب و رئیس مجلس است؟

در حالی که دادگاه (در مورخ ۱۹ دی ۱۴۰۲ در شعبه ۱۴ دادگاه تجدیدنظر استان تهران) حکم قطعی به‌محکومیت وی داده است، چرا به‌دروغ مدعی شده است که در دادگاه تبرئه شده است؟ این دروغ‌گویی چه نسبتی با عضویت در جبهه پایداری و التزام عملی به اسلام دارد؟ اگر نطق پر از تهمت و دروغ ایشان در یک هماهنگی تشکیلاتی صورت گرفته است شما به‌عنوان دبیرکل جبهه پایداری که این افراد در لیست تهران منتسب به شما هستند، توضیح دهید که این دست مواردِ غیراخلاقی آیا محلی از اعراب برای شما دارد؟

اگر هم این ادعا وجود دارد که این نطق بدون هماهنگی تشکیلاتی صورت گرفته است، با توجه به اینکه برخی از این اظهار نظرهای خلاف واقع قبلاً هم توسط دیگر افراد منتسب به گروه پایداری بیان شده بود، حداقل انتظار نیروهای انقلابی و نمایندگان مجلس (که با ۲۱۰ رای مدیریت و امانت‌داری رییس فعلی مجلس را تایید کردند) این است که گروه جبهه پایداری موضع خود را با این فرد و دیگر افراد مشابه و این قبیل بی‌اخلاقی‌ها به‌صورتی صریح و بدون، اما و اگر شفاف کند.‌

نمی‌شود هم خود را عضو مجلسی که رهبر حکیم انقلاب آن را انقلابی خواندند و از عملکردش دفاع کردند، دانست و هم برای مدیریت آن مانع‌تراشی کرد؛ یا با سکوت از مانع‌تراشی افراد منتسب، درعمل حمایت کرد.

والعاقبه‌للمتقین

برادر شما

مجتبی توانگر

۲۷۲۱۸

منبع: khabaronline-1860705

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار