رونمایی متکی از لیست ۲۹ نفره شورای وحدت در تهران /یک کاندیدای باقیمانده معرفی می شود /بیادی: با امنا و شانا وحدت نمی کنیم

منوچهر متکی با حضور در نمایشگاه رسانه های ایران از لیست شورای وحدت رونمایی کرد.

رونمایی متکی از لیست  ۲۹ نفره شورای وحدت در تهران /یک کاندیدای باقیمانده معرفی می شود /بیادی: با امنا و شانا وحدت نمی کنیم

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، منوچهر متکی، سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان با حضور در غرفه خبرگزاری جمهوری اسلامی از لیست این ائتلاف سیاسی در حوزه انتخابیه تهران رونمایی کرد.

لیست ۲۹ نفره عضو شورای وحدت در اقدامی هماهنگ عصر امروز - چهارشنبه دوم اسفندماه - با حضور در مصلای امام خمینی (ره) از بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران بازدید کردند.

حسن بیادی رئیس ستاد انتخابات شورای وحدت در تهران بزرگ یکی از اعضای لیست شورای وحدت در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شورای وحدت با امنا و شانا ائتلاف نمی کند.

منوچهر متکی سخنگوی شورای وحدت نیز ضمن بازدید از نمایشگاه رسانه های ایران اظهار داشت: فهرست مستقل شورای وحدت برای نمایندگی همین دوره مجلس نهایی شده است و از فردا فعالیت تبلیغات انتخاباتی آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: این فهرست بر اساس خرد جمعی و به دور از پدر سالاری و پدرخواندگی نهایی شده است.

متکی: بالندگی رسانه ها در ایران مایه مباهات است

سخنگوی شورای وحدت در ادامه ضمن بازدید از غرفه خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار کرد: نقش و جایگاه رسانه را در اطلاع رسانی به مخاطبان در تمامی مباحث سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، دفاعی و امنیتی کشور مشاهده کنیم.

متکی تصریح کرد: امروز به جمع رسانه اعلام می کنیم که بعد از تلاش فشرده فهرست مستقل شورای وحدت برای مجلس نهایی شد.

وی اضافه کرد: گزینش فهرست متشکل از متخصصان با هدف رسیدگی به مشکلات کشور تهیه ‌و تدوین و بر اساس حرکات و خرد جمعی حاصل شده است و ما معتقدیم در نگاه به مسایل اجتماعی باید بر اساس این چهارچوب حرکت کنیم تا خرد جمعی به دور از پدرسالاری و پدرخواندگی موجب بهره گیری از همه فکر ها شود.

این لیست متشکل از ۲۹ نفر از آقایان است و یک نفر از سهمیه خانم ها هم در روزهای آینده اعلام خواهد شد. لیست برای خانم‌ها ۷ نفر در نظر گرفته شده است.

لیست رویکرد کمیسیونی دارد و در پیشانی لیست منوچهر متکی قرار دارد.

اسامی لیست شورای وحدت به این شرح است:


کمال اکبری
لاله افتخاری
علی‌اکبر ترابی
سید جواد جلالی
مرتضی چیت چیان
حبیب اله حبیبی
ابراهیم حسن بیگی
سید جواد حسینی
زهرا حجازی زاده
سید ابوالقاسم رئوفیان
علی آرش رناسی
علی روزبهانی
سید مهدی رفیعی
حمید سیفی
حمیدرضا سیفی
سید سعید سیدآقابنی هاشمی
مصطفی زندی
فرید شهاب
حسن صفرخانی
نیره قوی
فریدون قدیری ابیانه
صادق کرمی
سمیه گل پور کمرکوهی
زهرا عباس‌زاده تالارپشتی
حلیمه عالی
فیصل مرداسی
سعید مهدوی کنی
علی یزدی‌خواه
احمدعلی یوسفی

۲۷۲۱۵

منبع: khabaronline-1875643

ارسال نظر