رژه شناورهای بسیج دریایی سپاه در تمام سواحل کشور

در روز قدس امسال یگانهای شناورهای سنگین و سبک بسیج دریایی با سازماندهی مشخص در سراسر سواحل خلیج فارس، دریای عمان و دریای خزر برای نشان دادن انزجار خود در مقابل کشتار کودکان بی گناه و زنان مسلمان و غصب سرزمین فلسطین توسط رژیم سفاک صهیونیستی رژه خواهند رفت.

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، فرمانده نیروی دریایی سپاه از رژه سراسری شناورهای بسیج دریایی به مناسبت روز قدس در تمام سواحل و جزایر شمال و جنوب کشور خبر داد.

آنگونه مهر روایت کرده، دریادار علیرضا تنگسیری در جمع فرماندهان این نیرو گفت: در چند ماه گذشته یک گروه کوچک از جوانان غیرتمند فلسطینی در مقابل صهیونیست‌های کودک کش ایستادند و هیمنه پوچ آنها را در هم شکستند. طوفان الاقصی سستی خانه عنکبوت را به همگان نشان داد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه بیداری امت اسلام را ثمره ۴۵ سال مقاومت دانست و اظهار داشت؛ بیداری ملت‌های مسلمان ریشه در پیروزی انقلاب اسلامی دارد و طبق وعده الهی تا ازاله شدن این غده سرطانی زمان زیادی باقی نمانده است.

دریادار تنگسیری خبر داد: در روز قدس امسال یگانهای شناورهای سنگین و سبک بسیج دریایی با سازماندهی مشخص در سراسر سواحل خلیج فارس، دریای عمان و دریای خزر برای نشان دادن انزجار خود در مقابل کشتار کودکان بی گناه و زنان مسلمان و غصب سرزمین فلسطین توسط رژیم سفاک صهیونیستی رژه خواهند رفت.

وی افزود: تمامی شناورها علاوه بر پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران پرچم فلسطین را به نشانه همبستگی با این ملت مظلوم و ستم دیده بر فراز شناورها به اهتزار در خواهد آورد.

27218

منبع: khabaronline-1885589

ارسال نظر

New Project اخرین اخبار
New Project پربیننده‌ترین اخبار