ورود نماینده ولی‌فقیه در مازندران به اختلافات نمایندگان استان در مجلس

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: بارها به نمایندگان مازندران تاکید کردم شما نماینده هر شهری که هستید برای شهر خودتان تلاش کنید اما این تلاش طوری نباشد که مسائل کلی مازندران مغفول بماند، همه شما نمایندگان مازندران هستید و بخشی از تلاش و مشترکات شما باید برای مسائل کلی استان باشد.

ورود نماینده ولی‌فقیه در مازندران به اختلافات نمایندگان استان در مجلس

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، حجت الاسلام محمد باقر لائینی صبح دوشنبه در حاشیه نشست با مسؤولان استان مازندران اظهار کرد: هیچ کاری در فضای تشنج، اختلاف و کشمکش‌های سیاسی و اجتماعی پیش نمی‌رود بنابراین باید با همدلی در فضای دوستانه با تعامل و هم افزایی به اهداف بزرگ استان در یابیم.

به گزارش مهر، وی افزود: برای تحقق این امر نیاز هست انسان هوای نفس خویش را مدیریت کند تا نسبت به دیگران سعه صدر داشته باشد.

لائینی با اشاره به اینکه همه جناح‌ها، احزاب و گروه‌ها به دور از سلیقه‌های مختلف مشترکاتی با هم دارند، افزود: نباید مشترکات را فدای اختلافات کنیم و به مشترکات توجه شود.

نماینده ولی فقیه در مازندران تصریح کرد: بارها به نمایندگان مازندران تاکید کردم شما نماینده هر شهری که هستید برای شهر خودتان تلاش کنید اما این تلاش طوری نباشد که مسائل کلی مازندران مغفول بماند، همه شما نمایندگان مازندران هستید و بخشی از تلاش و مشترکات شما باید برای مسائل کلی استان باشد.

حجت الاسلام لائینی با اشاره به تقدیر مقام معظم رهبری از عملکرد دولت سیزدهم تصریح کرد: راه اندازی بیش از ۷ هزار واحد تولیدی و صنعتی راکد در کشور از اقدامات و دستاوردهای شایسته دولت مردمی است.

وی با اشاره به اینکه در مازندران هم موفقیت‌های خوبی حاصل شده است، افزود: سفرهای شهرستانی یکی از اقدامات امیدوار کننده استاندار مازندران برای بررسی و پیگیری مشکلات مردم است که مردم نسبت به این سفرها دلگرم شده اند اما نیاز هست میزان اجرای مصوبات سفرهای شهرستانی هم اطلاع رسانی شود تا مردم نسبت به خدمات نظام و دولت امیدوار شوند.

۲۱۱

منبع: khabaronline-1887879

ارسال نظر