«رمز سرافرازی در جهان» به روایت دریادار سیاری

معاون هماهنگ‌کننده ارتش با توجه به اینکه مردم دارای ابتکار و خلاقیت زیادی هستند، گفت: هر جایی که مردم حضور پیدا کنند، مشکلات به‌سرعت ‌حل می‌شود.

«رمز سرافرازی در جهان» به روایت دریادار سیاری

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران درباره تاکید و توجه رهبر معظم انقلاب به مبحث اقتصاد و در راس آن تولید، اظهار داشت: هر ساله تلاش‌هایی که نیاز بوده برای تحقق شعار سال انجام شده ولی این مسیر طولانی است و تا رسیدن به نقطه مطلوب راه زیادی در پیش داریم و به همین علت باید مستمر به بحث تولید که رکن اساسی پیشرفت کشور است، توجه خاص شود.

بنابر روایت ایرنا، وی افزود: کشوری که تولید نداشته باشد کاملاً به دیگران وابسته می شود و وابستگی کامل، سرافرازی برای ملت نخواهد داشت. باید هر کشوری تولید را در ابعاد مختلف در دستور کار خود قرار دهد وگرنه دچار غفلت می شود و آن استقلال و بالندگی و سرافرازی خود را به‌ مرور زمان از دست می دهد.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش تاکید کرد: اگر می خواهیم ملتی سرافراز، بالنده و محبوب در جهان باشیم و جایگاه‍مان در نظام بین‌الملل بالا باشد، باید قدرت تولیدمان را افزایش دهیم.

وی مشارکت مردم در امر تولید را رمز اساسی این امر مهم دانست و تصریح کرد: بدون مشارکت عمومی مردم در ابعاد مختلف، نمی توان ادعای تولید کرد؛ بنابراین مردم باید در صحنه باشند و کار بین مردم تقسیم شود.

دریادار سیاری بیان کرد: مردم دارای ابتکار و خلاقیت زیادی هستند و می توانند هر کشوری را به بالاترین قله برسانند. در بحران و جنگ هم این مردم هستند که در صحنه حضور پیدا کرده و کار می آفرینند و مشکلات را حل می کنند. هر جایی که مردم حضور پیدا کنند مشکلات به‌سرعت ‌حل می شود.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش اضافه کرد: حتماً باید همه اقداماتی که در کشور صورت می گیرد زیر سایه امنیت باشد. امنیت حرف اول را می زند و تا زمانی که امنیت وجود داشته باشد همه پیشرفت‌ها حاصل خواهد شد.

۲۷۲۷

منبع: khabaronline-1887999

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار