هشدار یک مقام نظامی ایران به برخی کشورهای اسلامی

معاون هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه شهرستان ورامین بیان کرد: مقاومت تنها مسیر نجات فلسطین است.

هشدار یک مقام نظامی ایران به برخی کشورهای اسلامی

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، امیر سرتیپ محمد اکرمی نیا معاون هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه۱۰ فروردین ۱۴۰۳ شهرستان ورامین گفت: دو عامل باعث خشونت و خوی ددمنشی اسرائیل در منطقه شده است که این عوامل حمایت های دولت های غربی و بی عملی برخی از دولت های اسلامی منطقه است.

آنگونه که ایسنا روایت کرده، وی افزود: آمریکا سالیانه سه میلیارد دلار کمک بلاعوض به اسرائیل می کند و تسهیلات مورد نیاز اسرائیل از آمریکا تامین می شود و حمایت های رسانه ای از دیگر موضوعات مورد حمایت آمریکا از اسرائیل است.

امیر اکرمی‌نیا مدعیان دروغین حقوق بشر را دولت های غربی ها خواند و افزود: بیش از بیست هزار زن و بچه در شش ماه اخیر به شهادت رسیده اند ولی ابزارهای رسانه ای آنها برای آزادی زنان در ایران به اخبار کذب می پردازند و این از عجایب روزگار است که ادعاها با عمل متفاوت است.

این مقام مسئول با اشاره به خیانت کشورهای اسلامی در مسئله فلسطین اظهار داشت: متاسفانه ردپای برخی از کشورهای اسلامی را در تجاوز اسرائیل به فلسطین شاهد هستیم و این کشورها به خاطر حفظ منافع خود از برقراری ارتباط با اسرائیل سر باز نمی زنند و این سبب شده است خوی وحشی گری اسرائیل ادامه پیدا کند.

معاون هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: کشورهای اسلامی این را بدانند که اگر اسرائیل قدرت پیدا کند به هیچ کشوری برای رسیدن به اهداف خود رحم نخواهد کرد و متاسفانه این مهم را سران کشورهای اسلامی درک نمی کنند و علی رغم جنایات رژیم غاصب صهیونیستی، این کشورها دست از حمایت از اسرائیل برنمی‌دارند.

امیر اکرمی‌نیا به پایداری مردم غزه اشاره کرد و گفت: مردم مظلوم فلسطین در شش ماهه گذشته مقاومت را به معنای واقعی تعبیر کردند و نتیجه این مقاومت دادن شروط به اسرائیل برای اجرای آتش بس است و نتیجه دیگر این مقاومت پاشیدن این رژیم از درون است که اعتراضات مردمی خود اسرائیلی ها و استعفای پی در پی عوامل این رژیم می باشد.

وی افزود: امروز این خوی درندگی اسرائیل صدای آزادی خواهان و حامیان انسانیت در دنیا را بلند کرده است و متحدان دائمی اسرائیل را به فکر فرو برده است و تشکیل دولت فلسطینی را برای آنها کلید زده است.

امیر اکرمی نیا در پایان گفت: راه مقاومت تنها مسیر نجات فلسطین است و این راه را مردم فلسطین انتخاب کرده اند و نشانه های این پیروزی با توجه به ترویج فرهنگ مقاومت در سراسر جبهه مقاومت، قطعا بدست خواهد آمد.

27218

منبع: khabaronline-1889235

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار