همکاری هوافضای سپاه و ارتش در عملیات موشکی علیه اسرائیل به روایت یک مقام نظامی

فرمانده ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان‌شرقی و اردبیلدر خصوص عملیات نظامی وعده صادق که با محوریت هوافضای سپاه و همکاری ارتش انجام شد، گفت: این عملیات،‌ وعده صادقی بود که به همه مسلمین جهان وعده داده شده بود.

همکاری هوافضای سپاه و ارتش در عملیات موشکی علیه اسرائیل به روایت یک مقام نظامی

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، جمعی از فرماندهان و نیروهای محوری زمینی و هوانیروز، پدافند، دریایی راهبردی، هوایی ارتش جمهوری اسلامی، سپاه، مرزبانی و نیروی انتظامی به مناسبت فرارسیدن سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با ادای احترام و گل‌افشانی گلزار شهدای وادی رحمت تبریز، با آرمان‌های امام راحل و شهیدان تجدید میثاق کردند.

بنا به روایت ایسنا، امیر سرتیپ‌ دوم ستاد امیرحسین شفیعی در مراسم غبارروبی و گل‌افشانی گلزار شهدای وادی رحمت تبریز با تبریک روز ارتش به آحاد ملت شریف و تمامی نیروهای مسلح اظهار کرد: امروز نیروهای پدافند، دریایی راهبردی، هوایی و محوریت ارتش در لباس نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران آماده‌ حفاظت و صیانت از نوامیس میهن اسلامی هستند و جان خود را در این مسیر فدا خواهند کرد.

وی بیان کرد: امروز در پیشگاه شهدا اعلام می‌کنیم که تا آخرین قطره خون از میهن اسلامی‌مان دفاع خواهیم کرد و در راستای سیاست‌ها و راهبردهای خود کوچک‌ترین عقب‌نشینی نخواهیم داشت.

وی در خصوص عملیات نظامی وعده صادق که با محوریت هوافضای سپاه و همکاری ارتش انجام شد، گفت: این عملیات،‌ وعده صادقی بود که به همه مسلمین جهان وعده داده شده بود.

‌فرمانده ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی با اشاره به سازوکار هر عملیات نظامی مبنی‌بر عملیات فریب، پشتیبانی و اقدام اصلی افزود: عملیات موفق وعده صادق، نماد موفقیت قدرت نظامی میهن اسلامی در این سال‌ها بود و در این عملیات قدرت ایران را به جهانیان ثابت کردیم.

وی عملیات وعده صادق را دستاورد خون شهدا دانست و گفت: با این عملیات، یک نیروی بازدارنده در سطح دنیا برای ایران اسلامی پدید آمد.

حجت‌الاسلام علی صحرانورد، رئیس عقیدتی سیاسی پایگاه ششم رزمی هوانیروز تبریز نیز با تبریک فرارسیدن روز ارتش گفت: حضور همیشگی ما در مبارزه با استکبار میراث خون شهیدانی است که امروز برای ادای احترام به روح بلندمرتبه آنان و گل‌افشانی به مزار مطهرشان آمده‌ایم.

وی امنیت و سربلندی امروز را میراث خون شهیدان دانست و اذعان کرد: این بیان امام خمینی (ره) است که ملتی که شهادت دارد، اسارت ندارد.

وی با اشاره به شکست و رسوایی رژیم صهیونیستی گفت: عملیات نظامی اخیر که پاسخی به گستاخی‌های اسرائیل بود ثابت کرد که امروز معادلات نظامی تغییر پیدا کرده است.

رئیس عقیدتی سیاسی پایگاه ششم رزمی هوانیروز افزود: عملیات نظامی وعده صادق، بدخواهان را رسوا کرد و ثابت کرد که امروز غیورمردان نیروهای مسلح پشتیبان ولایت فقیه هستند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی پایگاه ششم رزمی هوانیروز تبریز، وی سال‌های جبهه‌های جنگ را سال‌هایی دانست که وحدت و جبهه واحد دستاورد مردم از آن دوران بود و اظهار کرد: شهیدان گلگون‌کفن میهن اسلامی، وحدت را در جبهه‌های جنگ معنا کردند.

۲۷۲۷

منبع: khabaronline-1896102

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار