راه‌انداری دومین مرکز مدیریت یکپارچه پسماند شهری در حکیمیه

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از فراهم شدن مقدمات راه‌اندازی مجتمع MRF حکیمیه و افتتاح این مجتمع در آینده نزدیک خبر داد.

راه‌انداری دومین مرکز مدیریت یکپارچه پسماند شهری در حکیمیه

به گزارش خبرگزاری مهر، رضا شرفی با بیان اینکه همانطور که پیش از این نیز اعلام شده در سطح شهر تهران، مجتمع‌های MRF (طبقه‌بندی پسماند) در چهار پهنه پیش‌بینی شده است، گفت: از این تعداد، تاکنون مجتمع کوهک راه اندازی شده و در حال فعالیت است و قرارداد مابقی مجتمع‌ها نیز منعقد شده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از نصب تجهیزات مجتمع MRF حکیمیه خبر داد و افزود: این مجتمع به زودی به بهره برداری خواهد رسید و دومین مجتمع MRF فعال ما خواهد بود.

وی تأکید کرد: امیدوار هستیم بر اساس دستور شهردار تهران تا پایان سال تمام پهنه‌ها را راه اندازی کنیم؛ تحویل زمین به طرف قرارداد با تعلل و تأخیر زمانی اتفاق افتاده، اما تمام سعی این بوده که این تأخیر در اصل موضوع و راه اندازی اساسی مجتمع‌های MRF تأخیری ایجاد نکند.

هفت آبان ماه و همزمان با دهمین شنبه امید و افتخار، نخستین مرکز مدیریت یکپارچه پسماند شهری (MRF) کوهک به بهره‌برداری رسید که قرار بر این بود تا ۷۵ تن زباله در مناطق ۵، ۲۱ و ۲۲ توسط این مجتمع مدیریت شود.

منبع: mehrnews-5671056

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار