شهید سلیمانی در دوگانه فقر و غنا جانبدار مستضعفین بود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی یکی از مهم‌ترین اقدامات شهید سلیمانی را شکست دوگانه‌سازی‌های کاذب دشمن دانست و گفت: شهید سلیمانی در دوگانه فقر و غنا جانبدار مستضعفین بود.

شهید سلیمانی در دوگانه فقر و غنا جانبدار مستضعفین بود

به گزارش خبرگزاری مهر، سیدصولت مرتضوی در اجتماع جامعه کارگری و کارفرمایی به مناسبت سومین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی با شعار «مرد میدان تولید» که امروز ۱۲ دی‌ماه در حرم مطهر امام‌خمینی (ره) برگزار شد، گفت: حاج قاسم سلیمانی به عنوان نماد یک بسیجی و مرد میدان، یکی از ثمرات مکتب امام خمینی (ره) بود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهید سلیمانی را پرچم دار فضائل انقلاب عنوان کرد و افزود: حاج قاسم علاوه بر مرد میدان یک عارف و یک فرد اهل معرفت بود.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی تهدیدهای تعریف شده از سوی دشمن را به نفع انقلاب اسلامی مصادره می‌کرد، خاطرنشان کرد: ترامپ اعلام کرد هفت تریلیون دلار در عراق و سوریه خرج کردیم اما نقشه‌های ما را شهید سلیمانی خراب کرد که همین ادعا، سند پیروزی سردار شهید ماست.

مرتضوی، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های سردار سلیمانی را تبدیل تهدیدها را به فرصت‌ها دانست و گفت: در سه دهه گذشته دستگاه‌های جاسوسی به دنبال تفرقه و اختلاف‌افکنی بین امت اسلامی بودند اما سردار دل‌ها وارد میدان عمل شده و همه توطئه‌های دشمن را نقش بر آب می‌کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تأکید کرد: حاج قاسم توانست همه تفکرات را حول محور کلمه " لا اله الا الله" و "محمد رسول‌الله" تجمیع کند و این‌گونه با اقتدار دشمن را به عقب رانده و عزت اسلام را پایدار کرد.

وی با اشاره به تخصص شهید سلیمانی در جنگ ترکیبی بیان کرد: در مسائل اجتماعی، شهید سلیمانی دستگیر فقرا و نیازمندان بود. در نبرد اقتصادی هر وقت دولتمردان وقت مستأصل می‌شدند به سوی ایشان دست یاری دراز می‌کردند.

مرتضوی تأکید کرد: سرمایه اخلاص حاج قاسم در دیپلماسی منطقه‌ای نیز بارها به کار آمد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه مردم به رغم دشواری‌ها تا آخر پای انقلاب خود و خون شهدا خواهند ایستاد، گفت: در این میان دست کارگرانی که با سیلی صورت خود را در زیر فشار تحریم‌ها سرخ کردند اما به استکبار آمریکا اجازه نفوذ و سوءاستفاده ندادند را می‌بوسیم و باید تمام تلاش خود را برای قدردانی از آنان و کارفرمایان سخت‌کوش کشور انجام دهیم.

وی خاطرنشان کرد: جامعه کارگری و کارفرمایی کشور با وجود توطئه‌های دشمن، صبورانه و مجاهدانه در مسیر کمک به تولید و اقتصاد کشور فعال است.

منبع: mehrnews-5672781

ارسال نظر