احتمال آتش‌بس در غزه قوت گرفت؟

رسانه‌های عبری زبان از ارزیابی مثبت هیات مذاکره‌کننده رژیم صهیونیستی از گفت‌وگوهای پاریس پیرامون چارچوب توافق آتش‌بس در غزه و مبادله اسیران خبر دادند.

احتمال آتش‌بس در غزه قوت گرفت؟

به گزارش خبرآنلاین به نقل از الجزیره، رسانه‌های عبری زبان اعلام کردند که هیأت مذاکره‌کننده رژیم صهیونیستی صبح امروز از پاریس به سرزمین‌های اشغالی بازگشته است.

رسانه‌های عبری زبان گزارش دادند که ارزیابی این هیأت مذاکره‌کننده صهیونیست از گفت‌وگوهای پاریس که پیرامون کلیات و چارچوب توافق آتش‌بس در غزه و مبادله اسیران میان رژیم صهیونیستی و مقاومت فلسطین برگزار شد، مثبت بوده است.

تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که این گفت‌وگوها روی ۴ موضوع مطرح‌شده از سوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس که رژیم صهیونیستی با آن مخالفت دارد، تمرکز داشته است.

به گزارش مهر بنا بر گزارش این منبع عبری زبان این ۴ موضوعِ محلِ اختلاف عبارتند از: بازگشت تمامی ساکنان شمال نوار غزه به محل زندگی خود و خروج نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی از این منطقه، افزایش ورود کمک‌های بشردوستانه به نوار غزه، مدت‌زمان برقراری آتش‌بس و شمار اسیران فلسطینی که باید در برابر آزادی اسیران صهیونیست نزد مقاومت آزاد شوند.

گفتنی است گفت‌وگوهای پاریس ظهر روز گذشته یعنی جمعه با حضور هیأت اعزامی از سوی رژیم صهیونیستی به ریاست دیوید بارنیا رئیس موساد، ویلیام برنز رئیس سازمان جاسوسی آمریکا سیا، محمد بن عبدالرحمن آل ثانی نخست‌وزیر قطر و عباس کامل رئیس سازمان اطلاعات مصر برگزار شد.

310310

منبع: khabaronline-1876786

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار