۵ شهید در حمله به رفح/ تداوم درگیری‌ها در اطراف بیمارستان شفا

در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به خانه‌ای در رفح پنج نفر از جمله چهار کودک به شهادت رسیدند؛ این در حالی است که درگیری رزمندگان مقاومت و اشغالگران در اطراف بیمارستان شفا همچنان ادامه دارد.

۵ شهید در حمله به رفح/ تداوم درگیری‌ها در اطراف بیمارستان شفا

به گزارش خبرآنلاین؛ به نقل از الجزیره، در نتیجه بمباران رژیم صهیونیستی که بامداد روز شنبه خانه‌ای مسکونی را در منطقه «میراج» در شمال رفح در جنوب نوار غزه هدف قرار داد، ۵ نفر از جمله ۴ کودک شهید شدند.

آتش توپخانه رژیم صهیونیستی منطقه «المواصی» در غرب خان یونس در جنوب نوار غزه را به شدت هدف قرار داد و در این حملات شمار زیادی از غیرنظامیان فلسطینی به شهادت رسیده یا زخمی شدند.

منابع فلسطینی همچنین اعلام کردند که هواپیماهای جنگی رژیم اشغالگر حملاتی را در مجاورت بیمارستان اروپایی در خان یونس انجام دادند.

به گزارش مهر؛ این منابع افزودند که اشغالگران شمال غرب بیت حانون و نزدیکی اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه و همچنین شمال اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه را با توپخانه بمباران کردند.

در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به منطقه البرکه در دیرالبلح در مرکز نوار غزه هم شماری شهید یا زخمی شدند.

منابع فلسطینی همچنین گزارش دادند که هواپیماهای جنگی رژیم صهیونیستی صبح امروز شنبه چادرهای آوارگان را در دیرالبلح در مرکز نوار غزه بمباران کردند که منجر به شهادت و زخمی شدن شمار زیادی از آوارگان شد.

در خبری دیگر، بامداد امروز شنبه درگیری‌های شدید بین مقاومت فلسطین و نظامیان اشغالگر رژیم صهیونیستی در نزدیکی درمانگاه «الرمال» در خیابان الوحده در مرکز شهر غزه رخ داد.

منابع محلی همچنین از درگیری مجدد بین مقاومت و اشغالگران در مجاورت مجتمع پزشکی الشفاء در غرب شهر غزه و تداوم حملات توپخانه‌ای ارتش اشغالگر به محوطه این مجتمع خبر دادند. جنگنده‌های رژیم صهیونیستی پیشتر یک خانه دو طبقه را در این منطقه که بین رفح و خان یونس قرار دارد، هدف قرار داده بودند.

310310

منبع: khabaronline-1887251

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار