اسموتریچ: رأی ممتنع آمریکابه قطعنامه آتش‌بس در غزه به نفع حماس است

وزیر دارایی رژیم صهیونیستی از رأی ممتنع آمریکا به قطعنامه شورای امنیت برای آتش‌بس در نوار غزه انتقاد کرد.

اسموتریچ: رأی ممتنع آمریکابه قطعنامه آتش‌بس در غزه به نفع حماس است

به گزارش خبرآنلاین وزیر دارایی رژیم صهیونیستی در واکنش به تصویب قطعنامه در شورای امنیت برای آتش‌بس در نوار غزه گفت: استفاده نکردن آمریکا از حق وتوی خود ضد قطعنامه آتش‌بس در نوار غزه، به نفع حماس است و به تلاش ها برای بازگرداندن گروگان‌ها آسیب می زند.

«بزالل اسموتریچ» افزود: تا زمانی که حماس به طور کامل از بین نرود و افراد ربوده شده بازگردانده نشوند، جنگ را متوقف نخواهیم کرد و مقامات اسرائیل باید از اختلافات دست بردارند.

«ایتمار بن گویر» وزیر امنیت ملی داخلی رژیم صهیونیستی نیز گفت: قطعنامه شورای امنیت برای آتش‌بس در نوار غزه ثابت کرد که سازمان ملل متحد و دبیرکل آن یهودستیز هستند و این قطعنامه حماس را برای ادامه کارهای خود تشویق می کند.

به گزارش مهر به نقل از الجزیره، بن گویر در ادامه واکنش هیستریک خود به تصویب قطعنامه آتش‌بس در نوار غزه افزود: استفاده نکردن بایدن از حق وتو ضد قطعنامه آتش‌بس ثابت کرد که پیروزی اسرائیل بر ملاحظات سیاسی او اولویت ندارد.

وی مدعی شد: ما باید با تمام توان و به هر قیمتی به مبارزه برای شکست حماس پس از قطعنامه ش.رای امنیت ادامه دهیم.

وزیران امور خارجه و جنگ رژیم صهیونیستی هم از تصویب قطعنامه در شورای امنیت برای آتش‌بس در نوار غزه و رأی ممتنع آمریکا به این قطعنامه ابراز خشم و ناخشنودی کرده‌اند.

310310

منبع: khabaronline-1888183

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار