بارش برف و باران از دوشنبه در غرب اصفهان/از تردد در حاشیه زاینده رود بپرهیزید

با توجه به ورود سامانه بارشی به استان، از اواخر روز دوشنبه شاهد آغاز دوباره بارش برف و باران از سمت غرب استان و در ارتفاعات خواهیم بود و وزش باد و کاهش دید شد از روز چهارشنبه پیش بینی می شود.

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان اصفهان، امروز و فردا جو پایداری بر اساس آخرین نقشه‌های هواشناسی در استان اصفهان، حاکم خواهد بود اما از اواخر روز دوشنبه از سمت غرب استان با ورود سامانه ناپایدار قوی، شاهد بارش باران و در ارتفاعات شاهد برف، رگبار، رعد و برق و وزش و طوفان لحظه‌ای و شرایط مه‌آلود خواهیم بود.

این شرایط در مناطق برفی با کولاک و کاهش دید همراه است که با توجه رطوبت و فعالیت سامانه پیش رو، هشدار زرد برای مناطق استان و هشدار نارنجی برای نواحی غرب و جنوبی صادر شده است.

از ترد در حاشیه زاینده رود بپرهیزید

در همین راستا از هم استانی‌ها درخواست شده است از هر نوع سفر غیرضروری در داخل استان و استان‌های همجوار به ویژه چهارمحال‌ و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و فارس پرهیز و از رفتن به حاشیه زاینده‌رود خودداری کنند.

همچنین مردم روز چهارشنبه از سفر به استان‌های شرق شامل سمنان، یزد و خراسان شمالی خودداری کنند زیرا با وزش باد شدید و کاهش دید شدید همراه است؛ همچنین توصیه می‌شود از فعالیت در ارتفاعات، صعود و کوهنوردی پرهیز شود؛ زیرا خطر رعد و برق و سقوط از ارتفاع وجود دارد.

منبع: khabaronline-1885220

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار