مدارس شهرستان چادگان آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است

رئیس آموزش و پرورش شهرستان چادگان گفت: تعداد پنج مدرسه در شهرستان چادگان آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است.

فریبا نادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در اصفهان، با اشاره به در پیش رو بودن عید نوروز اظهار کرد: شهرستان چادگان هرساله در تعطیلات نوروزی میزبان گردشگران زیادی است و امسال هم طبق دستوری از ستاد اسکان فرمانداری تعداد پنج مدرسه در شهر چادگان و سه مدرسه در روستاهای بزرگ برای اسکان مسافران در نظر گرفته شده است.

وی افزود: استفاده از مدارس برای عموم مردم و فرهنگیان آزاد است و سایر افراد از طریق ارائه کارت شناسایی معتبر اسکان داده می‌شوند.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان چادگان خاطرنشان کرد: دبیرستان شهید نورالله عباسی، هنرستان حاج حسین جم، دبیرستان شبانه‌روزی عفت، هنرستان بعثت و دبستان حضرت زینب (س) در شهرستان چادگان پذیرای گردشگران هستند.

نادی تصریح کرد: در شهر رزوه دبیرستان تربیت، در روستای مشهد کاوه مدرسه حلیمه و ارشاد و در روستای علی آباد که شامل بخش چنارود می‌شود، دبیرستان شبانه‌روزی جوادالائمه را برای اسکان مسافران در نظر گرفتیم.

وی افزود: در مجموع حدود ۳۰ اتاق آماده شده و مدارس دیگری هم رزرو داریم، به علاوه سالن ورزشی پیامبر اعظم ( ص) هم هرساله به عنوان اسکان اضطراری استفاده می‌شود.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان چادگان تاکید کرد: علاوه بر آماده سازی مدارس برای اسکان، مواردی همچون ایمنی و تجهیزات گرمایشی را به روز کردیم که شامل اطفای حریق و کمک‌های اولیه می‌شود.

نادی ادامه داد: مدارس در درجه " ب" هستند و تلاش کردیم وسایلی که در مدارس استفاده می‌شود کیفیت مناسب را داشته باشد.

منبع: imna-737335

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار