پشت پرده فراز و فرودهای روابط ایران و فلسطین چیست؟

مستند «داستان سفارت» که به موضوع فلسطین و روابط ایران در گذر زمان با این کشور می‌پردازد، به زودی روی آنتن تلویزیون می‌رود. 

پشت پرده فراز و فرودهای روابط ایران و فلسطین چیست؟

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، مستند «داستان سفارت» به کارگردانی احسان شادمانی، که به موضوع فلسطین و روابط ایران در گذر زمان با این کشور می‌پردازد روزهای ابتدایی دهه فجر برای نخستین بار از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

همزمان با نزدیک شدن به پخش این مستند از پوستر آن رونمایی به عمل آمد.

در «داستان سفارت» به فراز و فرودهایی که پیش از انقلاب اسلامی، حکومت ایران با رژیم صهیونیستی داشته و اقدامات مشترک این دو دولت از قرارداد موشک بالستیک گرفته تا فعالیت اشتراکی در دشت ناز قزوین و اقدامات امنیتی و اطلاعاتی مشترک بین موساد و ساواک، اشاره شده و در ادامه نیز به همراهی بدنه اجتماعی کشور در حمایت از فلسطین پرداخته شده است.

مستند «داستان سفارت» به کارگردانی احسان شادمانی، تهیه‌کنندگی مصطفی شوقی و نویسندگی سجاد بلوکات توسط خانه مستند تولید شده است.

سایر عوامل این مستند عبارتند از: مشاور پروژه: محمدهادی نعمتی و عبدالله نظری، تدوین: فاطمه توسلی، پژوهش: احسان شادمانی و امیرحسین خیرآبادی، گوینده متن: مسعود عباسی، مدیر فیلمبرداری: سید نوید پورحقیقی‌زاده، تولید: سید حسن موسوی و محمد شریفی، صدابردار: محمدجواد نعمتی، نورپردازی: حسین عبدی،مترجم: فاطمه علی.

۲۴۵۲۴۵

منبع: khabaronline-1866671

ارسال نظر