فیلم کوتاه «نیمه شب» به نمایش درآمد

فیلم کوتاه «نیمه شب» به کارگردانی سید محمد قاسمیان، در پردیس سینمایی مگامال تهران به نمایش درآمد.

فیلم کوتاه «نیمه شب» به نمایش درآمد

به گزارش خبرآنلاین -فیلم کوتاه «نیمه شب» ساخته سید محمد قاسمیان، با برگزاری یک مراسم در پردیس سینمایی مگامال تهران به نمایش درآمد.

مراسم اکران این فیلم که در ژانر روانشناختی و راز آلود و به تهیه‌کنندگی سیدمحمد قاسمیان و نویسندگی پوریا برنجیان تولید شده است، با حضور عوامل فیلم، جمعی از هنرمندان و اصحاب رسانه برگزار شد.

علیرضا عبدالکریمی و وندا جعفری که پیش‌تر سابقه بازی در فیلم‌ سینمایی «موقعیت مهدی» و سریال «زیرخاکی» را در کارنامه دارند از بازیگران این فیلم کوتاه هستند. «نیمه شب» قرار است در جشنواره‌های داخل ایران و همچنین جشنواره‌های بین‌المللی حضور پیدا کند.

به گزارش خبرگزاری مهر،دیگر عوامل این فیلم عبارتند از سرمایه‌گذار: علی برجیسیان، دستیار کارگردان: پوریا برنجیان، مدیر تولید: پویا بوستانی، مدیر گروه فیلم‌برداری و نورپردازی: علی رنجبر، صدابردار: علیرضا گودرزی، صداپیشه: هانیه کرمی، تدوینگر: مسلم افشاری، مشاور تهیه‌کننده: مسلم افشاری، دستیاران تهیه‌کننده: علیرضا هاشم‌زاده و سمانه حدادپور، طراحان گریم: علی مومنی و فائزه ترکاشوند، مشاورین پزشکی: دکتر فاطمه قاسمیان، دیبا تیموری و فهیمه راعی، مترجم: محمد نجفی‌خواه، روابط عمومی: محمد نوروزی، گرافیک: مصطفی ناطقی، معصومه صفائی‌نیا، عکاسان: کیمیا ذکریا، مهدیه طوسی و ماهان خوشنو.

همچنین در پایان مراسم اکران، از پوستر فیلم کوتاه «نیمه شب» رونمایی شد.

۲۴۵۲۲۰

منبع: khabaronline-1884697

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار